Поросенка• 03 декабря 2023
Новорічний подарунок, блін...
Ситуація треш. .
Здала місяць тому свою квартиру новим квартирантам ( неодружена пара). Про перегляд зі мною домовлялась дівчина. Вона ж внесла оплату. Так склалося, що її чоловіка я не бачила і з ним не спілкувалась. Сьогодні вирішила заїхати на квартиру, щоб подивитися як справи у них і забрати гроші. Відкриває мені двері її чоловік... І я охреніла трохи. Літом ми спілкувалися. Познайомилися через соцмережі. Було декілька зустрічей. Навіть квіти на роботу. Він симпатичний з хорошим почуттям гумору і, мабуть, це все, що мені сподобалося. Я його продинамила. Він ще довгенько писав та дзвонив, аж поки я його не заблокувала. А тепер він живе в моїй квартирі. Мій шок в шоці...
Сказав своїй дівчині, що я його одногрупниця. Пряма мова " Така зустріч. 100 років тебе не бачив. А тут таке. Ну це точно доля".
WTF??? Яка нафіг доля? Піднімати ціну і нехай шукають щось інше? Я не знаю що від нього очікувати? Він досі в блоці в соцмережах і на двох картках. Розблокувати і дивитися на перебіг подій?
Поросенка
• 03 декабря 2023
Ответ дляГомосноб
Має бути бурхлива ніч...
Бажано з одногрупником
Було. Не в захваті.
Поросенка
• 03 декабря 2023
Ответ дляЯк_наготую...
А чего переживаете?
Тут більше не переживання, а ефект неочікуваності. Неготова була до такого сюрпризу.
Тантрический кекс• 03 декабря 2023
Ответ дляПоросенка
Замутіть тройнічок
Поросенка
• 03 декабря 2023
Ответ дляГостра на язик
це ж треба, як за сценарім фільмєца, який нещодавно дивилась
Чим хоч все закінчилося?
Жена брата Админа• 03 декабря 2023
Я на работу пришла, а потом через время устроился чувак от которого я убегала и пряталась
Ох он и за@бистый был, кунимен 🤪
Поросенка
• 03 декабря 2023
Ответ дляIsa Dora
Ну и что?
У вас город маленький?
Вы хоть предупредили о своём визите?
У вас город маленький?
Вы хоть предупредили о своём визите?
Ні, не маленький. Звичайно, що попередила.