жінка незаміжня• Изменено 03 декабря 2023
Чи хтось відправлял цукерки з України в США?
на сайтах поштових перевезень не можу знайти інфо саме про цукерки в упаковці. Чула що відпрввляли, долетіли, а сама читаю що продукти взагалі не можна в США ввозити. Донька хоче пастілу Равлик Боб. На амазоні є, замовляла, але ціна 30 дол за 30 шт то жесть, в України вони коштують набагато дешевше.
Щас ухожу• 03 декабря 2023
Ответ дляКороль дивана
Та мені головне, щоб з НЙ виїхала, а там вже простіше - в південних штатах снігу немає)
Ну вот мои полежали 4 дня в НЙ и приехали во ФЛ как положено
Король дивана• 03 декабря 2023
Ответ дляЩас ухожу
Ну тоді, значить, і моя там скоро буде)
Вибачте, а ви посилки не сину в Форт Лодердейл відправляєте?)
Щас ухожу• 03 декабря 2023
Ответ дляКороль дивана
Ну тоді, значить, і моя там скоро буде)
Не, я их получаю в джексонвиле (Флорида)
Конотопська відьма• 04 декабря 2023
Ответ дляжінка незаміжня
питання чи можна пересилати цукери в США, по своєму досвіду.
Можна, цукерки мають бути не насипом, а в фабричній упаковці. Особисто слала равлик боб страйпси, все проходило. А що ще ви слатимете? Де у вас донька, моя теж в штатах, готую посилку
Конотопська відьма• 04 декабря 2023
Ответ дляжінка незаміжня
пастіла це фрукти висушені, от і думаю тепер
Назвете sweets в декларації.
Конотопська відьма• 04 декабря 2023
Ответ дляжінка незаміжня
зрозуміла, дякую, як буде значить. Може ви в курсі, парфуми точно не можна авіа пересилати? Чула таке
Парфуми не можна
Король дивана• 04 декабря 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Насипом теж можна.
Завжди відправляю доньці її улюблену рошенівську Ромашку, беру в АТБ ’на развес’, там упаковують в звичайний пакетик з наклейкою зі штрихкодом, ні разу не завернули, єдине - пакет можуть відкрити, щоб перевірити зміст.
Конотопська відьма• 04 декабря 2023
Ответ дляКороль дивана
Насипом теж можна.
В мене не прийняли в трьох відділеннях укрпошти. Телефонувала на гарячу лінію, теж саме сказали, я не спорю, просто мій досвід.
Король дивана• 04 декабря 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Не знаю, від чого залежить...
Знайомим в ЛА з ЗУ Укрпошта мед в лотках дозволила для пересилки, я в шоці була.
Конотопська відьма• 04 декабря 2023
Ответ дляКороль дивана
Не знаю, від чого залежить...
Доречі, відправляла чаї, (зараз вже не можна) і солону карамель від маслоТом, вона в таких упаковках, як майонез, то на таможні чаї порізали і карамель повідкривали. Упаковки прийшли пошкоджені і зміст на всю посилку
Король дивана• 04 декабря 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Жесть... я пару тижнів тому теж чай відправила, 2 упаковки, пакетований. УП пропустили без проблем, на митниці теж наче затримок не було. В якому вигляді його отримає донька - дізнаюся днями, посилка вже четверту добу на терміналі в НЙ.