Благоуханочка• 03 декабря 2023

Ви купуєте собі речі в чоловічому відділі?

Я колись купила худі, бо хотіла червоне без всяких надписів. Зараз хочу звичайну просту куртку. Надивтлась в чоловічому відділі. Я знаю, що зараз напишуть що всім по фвг в чому я. Знаю.
Просто цікаво чи купуєте))

Таку типу хочу. Вона цупка без зайвих деталей
Яйцеголовая• 03 декабря 2023
Офігенна куртка👍. По темі так, купувала собі штани.
Силиконочка• 03 декабря 2023
Купила чоловічі чоботи мого розміру на розпродажі, класні)
Все до блиску• 03 декабря 2023
Не купую, але за сином-підлітком доношую багато речей і навіть взуття. Ваша куртка класна, купила б.
Кинг-Конгша• 03 декабря 2023
Нового не брала, а в секонде да, но свитера, гольфы. Я кстати тоже 176см и ещё и крупная. Но именно в куртках, которые меряла, прям сильно длинные рукава, та и в бёдрах мужское обычно узковато.
Перша скрипка• 03 декабря 2023
Купую дочці-підлітку, вона 175, спортивна фігура, їй навіть чоловіче краще сідає ніж жіноче)
автор Благоуханочка • 03 декабря 2023
Ответ длянаКоблучках
Ніколи не купувала, але хочу, чоловічі куртки, пальто, чомусь тепліші за жіночі, незнаю чому.
Можливо то мені так здається
Да, чомусь от тканина плотна така на куртках. Жіночі тонкі
автор Благоуханочка • 03 декабря 2023
Якось аж відлягло мені. Дякую, хто поділився)
Зажуженная Жужжа• 03 декабря 2023
Не в чоловічому, а в хлоп´яче підлітковому. На ріст 167 мені ідеально сідають логнсліви і худі, в основному беру в резервед.
автор Благоуханочка • 03 декабря 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Супер
Дадосвидания• 03 декабря 2023
У меня сын, иногда беру его худи и свитшоты
Замрійлива• 03 декабря 2023
Так, купую. Зараз чекаю куртку взагалі із хлопчачаго відділу. Светри, спортивні штани , футболки- багато чого є чоловічого.
Така бойова Я• 03 декабря 2023
Ответ длягодовасик
Вы так пишете, будто я вещи мужа не примеряла))
А вы может берёте в отделе для petite мужчин))
Ні, не петіт, звичайні речі. Сідає як молодіжний оверсайз
Така бойова Я• 03 декабря 2023
Ответ дляБлагоуханочка
І у футболках, сорочках тканина більш плотна
Яйцеголовая• 03 декабря 2023
Дякую, автор. Куртку я вже купила)
годовасик• 03 декабря 2023
Ответ дляТака бойова Я
Ну или маленькие размеры, у меня муж 190, его вещи садятся на меня реально с рукавами до колен))
Проверено в мою беременность))
Така бойова Я• 03 декабря 2023
Ответ длягодовасик
Проверено в мою беременность))
Мій 185, носить M-L, сідають светри, футболки, світшоти класно. Лише у куртках рукава довгі
БЦАшка• 03 декабря 2023
худі, футболки, светри - часто буває, що беру в чоловічому відділі. сідає на мене добре, хоч я фігурою ’гітара’.
кнопкодав• 03 декабря 2023
Раніше брала виключно жіноче. Зараз в арсеналі: чоловіче, із дитячого відділу мені також підходять речі- беру домашні футболки, піжами, лонгсліви( вони там, до речі, дешевше коштують, ніж у дорослому відділі). Взяла декілька водолазок чоловічих, у мене руки довгі- тому підійшли ідеально і якість класна. Жалкую, що раніше до цього не додумалася
Згадала: влітку взяла круту хлопчачу футболку…
Лиса Патрикевна• 03 декабря 2023
У меня куртка мужская с хауса..единственное,рукава укоротила.Недавно с мужем были в стаффе,так я примеряла куртки только в мужском отделе