парИла я парИла• 05 декабря 2023
Если ба на вас говорили гадости…..
Родные вашего мужа , а он продолжал мило с ними общаться , как бы реагировали ?
Тоска в носках• 05 декабря 2023
Рідних, на жаль, не обирають. Головне, щоб у вас з чоловіком були добрі стосунки.
Знаєте приказку про ночную кукушку?
парИла я парИла
• 05 декабря 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Это муж вам пересказал эти гадости или откуда вы узнали?
Услышала разговор (но ситуация не моя ), напишу чуть позже , что к чему
парИла я парИла
• 05 декабря 2023
Ответ дляТоска в носках
Знаєте приказку про ночную кукушку?
Это ясно , но вам бы понравилось , что на вас говорят гадости необоснованно , а ваш муж не пресекает это ?
Всміхайлик• 05 декабря 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Какие ?
Прекратить общаться с его родными совсем , делать что удобно вам по жизни , а не ему .
Его родные заболели , он « помоги « .. а фигушки … мысль думаю ясна
Тоска в носках• 05 декабря 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Моя свекруха така людина, що їй хоч кіл на голові теши. Там хоч присікай, хоч не присікай, результат однаковий - нульовий. А чоловік у мене розумний, і битися з вітряками не буде.
Головне, що він мене любить
Чекаю завтра• 05 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А звідки ви знаєте що вони про вас говорять гадості?
Ну так, наверно, в лицо говорят
парИла я парИла
• 05 декабря 2023
Ответ дляТоска в носках
Головне, що він мене любить
Она вас обзывает , а он не пресекает ?
Тоска в носках• 05 декабря 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Она вас обзывает , а он не пресекает ?
Ні звичайно. Чого з дурнем сперечатися? Я доросла, мене захищати не треба
парИла я парИла
• 05 декабря 2023
Ответ дляТоска в носках
Вы ей в ответ говорите что-то ?
Тоска в носках• 05 декабря 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Вы ей в ответ говорите что-то ?
Ні, звичайно. Людина не здорова, лікується, п´є ліки
парИла я парИла
• 05 декабря 2023
Моя младшая сестра , год как замужем , бабушка ее мужа говорит , на неё всякие гадости , внук ее это не пресекает никак . При этом в лицо мило ей улыбается , а по телефону внуку гадости про неё .
Вот сейчас у меня спит , очередной скандал с мужем , из-за этого.
Я реально не знаю , что советовать , не расходится же из-за этого , ей очень неприятно , что та ее обзывает последними словами , а муж сестры максимум может сказать ей - это не так и дальше общаться .
ДеньгиНеСдаю• 05 декабря 2023
Автор, вы так и не ответили, как вы узнали, что о вас говорят гадости, и слышал ли эти гадости ваш муж или ему ’Мойша напел’.
парИла я парИла
• 05 декабря 2023
Ответ дляТоска в носках
Так это разные вещи .
Та бабушка вполне здорова и адекватна
Тоска в носках• 05 декабря 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Так это разные вещи .
Та бабушка вполне здорова и адекватна
Тоді просто не спілкуйтеся з нею. Скажіть - ще раз таке почую, і ви мене більше ніколи не побачите. Це якщо вона вам в очі таке говорить
А чоловікові приватно хай говорить все, що їй взбреде в голову
парИла я парИла
• 05 декабря 2023
Ответ дляТоска в носках
Сестра с ней и так не общается , но неприятно , что муж не пресекает
Тоска в носках• 05 декабря 2023
Ответ дляпарИла я парИла
А це його право. Він доросла людина і це його особисті стосунки. Хай виходить в іншу кімнату і не слухає ці казки сивої кобили
Хай поважає чужу приватність
парИла я парИла
• 05 декабря 2023
Ответ дляТоска в носках
Хай поважає чужу приватність
Та обижается , пол микрорайона пробежала в комендантский час , чтоб только дома не быть с ним .
И уже не первый раз из-за этого у них ссоры . Что советовать я не знаю
Тоска в носках• 05 декабря 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Хай подорослішає і прийме те, що вона не сто доларів, щоб усім подобатися.
Якщо чоловік її любить, цього достатньо. Родичів не обирають. Хай не втручається і не підслуховує
Бо скандали щасливому подружньому життю не допомагають
Тётя Хрюша• 05 декабря 2023
Так тут в муже проблема , а не в карге. Он не защищает и не посылает бабку нафиг.
Я бы сделала все , чтоб этой бабки в моей жизни не было.
парИла я парИла
• 05 декабря 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Так она с ней и не общается , но , что муж это всё слушает и не обрубает , ее и обижает , на бабушку ту ей всё равно , что говорит
Тётя Хрюша• 05 декабря 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Так а я что написала...в муже проблема. Ему жена пофиг, мнение бабки важнее
Я шалунья• 05 декабря 2023
Ответ дляпарИла я парИла
А что конкретно бабка мелет. Сколько ей лет? Муж хороший,достойный? Мелет гадости именно бабка? А свекровь?
НуКаНаКа• 05 декабря 2023
Ответ дляТоска в носках
Хай поважає чужу приватність
У чоловіка є не лише права, а і обов´язки. Зокрема, захищати свою дружину.
Я вам даю 100%, що цей чоловік ніколи не потерпить, якщо рідні його дружини дозволять собі його принижувати чи ображати.
Автор, у мене був такий чоловік. Його батьки мене ображали, а потім і наших дітей. Ми розлучилися. Колишня свекруха вибачилася через 10 років. Ридала коли вибачалася, була чи не вперше в житті щира зі мною. Я її вибачила, хоча звісно, далі ми не спілкуємося.
Тоска в носках• 05 декабря 2023
Ответ дляНуКаНаКа
До слова, моя історія.
Одного разу зібралися наші батьки докупи. І свекруха пройшлася по мені, моя мама не стерпіла, пройшлася по моєму чоловікові. І свекруха написала мені: ’ Скажи моєму синові, ось що про нього щойно сказала теща!’ І повна цитата. Я сказала. На що він відповів: ’Мені пофіг!’ І стосунки між моєю мамою і моїм чоловіком не змінилися ані на йоту