Советчица Года• 05 декабря 2023

На думку моєї мами - я найледачіша істота на цій планеті. Як з цим боротись?

Купила собі набір віник+совок (на довгій ручці) і швабра уже з відром і віджимом - 500 грн. "Нашо ти те купила, тобі важко нахились і замести віником чи підлогу помити тряпкою?"
Купила собі маску для обличчя "нашо ти те купила, обличчя сироваткою помаж і буде тобі щастя"
Купила 5 ліфчиків "нашо тобі ті 5 ліфчиків, один пери і носи. та і чоловіка у тебе немає, нашо тратити гроші"
Купила мікрохвильовку "нашо ти те купила, в сковорідці розігрій"
Купила відпарювач "нашо ти його купила, за 400 грн праску купи і радій"
Купила крем для обличчя "нашо ти купила такий дорогий, оно у Аврорі за 20 грн і супер"
Це лікується чи ні? Бо мені вже набридло регулярне капання на мозок. Каже, що я ледача, бо можно все куплене замінити зробленим, а мені лінь.
ПодругаМужа• 05 декабря 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Да не жадная она. Мне жаль эту маму. Женщина привыкла себе во всем отказывать. Радуйте её почаще, автор.
Ну вот я пытаюсь радовать свою маму. Ей все не так и все не то.
Zelenkа• 05 декабря 2023
Ответ дляЭ-велин@
Да я в шоке. Из крана уже вода течет. Это же на сколько уже обленится надо маме автора, чтобы не взять ведро и не сходить к колодцу, а?
У совків зараз стається баттхерт від прогресу. Ми так жили і ви проживете🙄
На границе• 05 декабря 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
А нафига купила тогда?)
И почему не руками стирает?
У всех есть, а у нее нет
healer09648293• 05 декабря 2023
Ответ дляZelenkа
точно. каже - ’я не можу перестроїтись на теперішній лад’. оцього я взагалі не розумію
Забризкана водою• 05 декабря 2023
Говорите , что все это из магазина Всё по 5 грн , дедов то
На границе• 05 декабря 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ось не розумію чому так? Заздрість до власної доньки? Бажання, що раз сама все життя долбалася з отриманням побутом, то і вона повинна?
Я не думаю, что зависть, просто ей это не понятно, что кроме готовки мытья можно ещё чем то заниматься
На границе• 05 декабря 2023
Ответ дляhealer09648293
ну так чо вона взагалі собі пралку купила, нехай руками стірає. ледащо!!!!
Потому что у всех есть, даже в сёлах у всех ее подруг, а у нее не было
Забризкана водою• 05 декабря 2023
Ответ дляДрібка щастя
А що з автором не так? У такому випадку

Мається без роботи і без діла ?
Автор , просто спешила сочинять и перепутала лень с транжирством 😂
Українська зірочка• 05 декабря 2023
Купи дилдо и покажи мамке
Zelenkа• 05 декабря 2023
Ответ дляhealer09648293
Бояться кнопок, не хочуть думати. Багато хто отак просидів до пенсії в реєстратурах і тд, аби не чіпали. А є такі, хто гаджети оновлює кожну модель. Я працювала в цій сфері. Іноді півгодини пояснюєш, як включити блендер:) Нєрви у консультантів зазвичай як канати😁
Allein74999• 05 декабря 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Так. Від чого ти стомилася?! Стіралка є, готувати в мультиварці, да щей напівфабрикати купуєш, для дитини памперси, суміші баночки, в чого ти стомилася в декреті? Від чого. Чи після роботи. А як ми після роботи вручну прали, готували і нічого
Удалено администрацией...
Хомо_сапиенс• 05 декабря 2023
Ответ дляAllein74999
Удалено администрацией...
Я вам і не тикала...
Це мені мама таке говорить.
Allein74999• 05 декабря 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Я вам і не тикала...
Це мені мама таке говорить.
Сорри))) так и пишите))) моя так же говорит
оксюморон• 05 декабря 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Это какое?
Моей маме 70 и у нее и мультиварка и стиралка и пылесос и комбайн и хлебопечам и это она все себе купила
Моей 71, самый любимый у нее робот пылесос, она даже имя ему дала и без кофемашины жить бы не смогла.
Всегда радуется за меня и вещи, наоборот против дешевых вещей, у нее чуйка на дорогие вещи, купил муж мне спортивный костюм Александр маквин , я к ней прихожу, она какой классный костюм, видно что дорогой, носи с удовольствием))