Lena-0282• 06 декабря 2023

Советчиці, що настроєні проти президента. Що ви хочете?

Мені дивні жінки, які зараз, коли війна, кричать в усі боки , що в нас паганий президент. Ви думаєте головою?
Що ви хочете?
Хочете щоб він пішов? А хто замість нього?
Ви хочете ще й зсередини країну руйнувати???
Поясніть свою позицію. Це неможливо все читати😡😡😡
Vika-N• 06 декабря 2023
Я навіть не знаю, що вам сказати, автор. Пізно вже думать головою, бо треба було думать тоді, коли у війну шоумена обирали президентом. Казали, що ’хуже не будет’.
helga2014• 06 декабря 2023
Странная тема))) что изменится от того, если мы скажем, что хотим? Его волнуют наши мнения, пожелания, жизни?
Вітерець• 06 декабря 2023
Я точно, знаю, чего хочу от президента - чтобы он выгнал Ермака и компанию и начал реальную борьбу с коррупцией и воровством. Заставить его это сделать любыми способами
anutka-e220• 06 декабря 2023
Ответ дляЛеска
Так і зе не дипломат і не політик. Вы ж вибрали для чого такого?? Чи ви не вибирали?
Зараз вже всі кажуть що не вибирали,навіть ті які постили фотки з бюлетенем,з хештегом /зробимоцеразом/ Пам´ять людей коротка.
Vika-N• 06 декабря 2023
Ответ дляLena-0282
Ви думаєте йому є час займатися барабанами??? Ви гонітє
У вас повинен скластися елементарний ланцюжок в голові - барабанами треба займатися в першу чергу, бо це саме ті кошти, які так необхідно направити на оборонку. І не можна ні в якому разі цим нехтувати, скільки мало б часу в нього не було. Натомість, він зробив простіше - зекономив на виплатах військовим.
Леска• 06 декабря 2023
Ответ дляВітерець
І пошуках корупціонерів головне не вийти на самого себе
olga_lk• 06 декабря 2023
Щоб депутати пішли на фронт
Ольга-f5e3• 06 декабря 2023
Ответ дляКошачийНос
Я не то что бы противник президента, нет. Но иногда возникают к нему вопросы. Почему он спокойно смотрит на эти барабаны, тротуарную плитку, разворовывание гуманитарки? Он же не слепой и глухой, почему даже не прокомментировал? Почему до военных не доходит оружие и вообще помощь?
Да и вообще, по моему война как-то подзатянулась, а я не вижу с его стороны особых шевелений, нужно что-то делать ...
Подзатянулась.... Ну то что президенту делать?
Lysiiiiii• 06 декабря 2023
Я не проти президента і ніколи не була.
І не розумію навіщо хаяти уряд під час війни.
Але у мене сил на це все немає.
Я хочу їхати звідси
Вітерець• 06 декабря 2023
Ответ дляЛеска
Это понятно. Ну поообещать ему личную неприкосновенность, раз мы оказались в тупике из-за войны и не можем сейчас сменить президента.
nataangel• 06 декабря 2023
Ответ дляAleksandra0505
Может Арестовича хотят? 🤔
Без упирів жити не можете?
Леска• 06 декабря 2023
Ответ дляolga_lk
Щоб депутати пішли на фронт
Оскільки в нас держава парламенсько-президенська ви пропонуєте залишити країну без влади? Ви кухарка?
Вітерець• 06 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Я не проти президента і ніколи не була.
Але у мене сил на це все немає.
Я хочу їхати звідси
Понимаете, когда громко ’хаят’ , то хотя бы точечно перестают покупать яйца для военных по 17 грн штука. А когда все молчат, то значит все всем довольны
Lysiiiiii• 06 декабря 2023
Ответ дляВітерець
Я не згодна з вами.
unona4ka• 06 декабря 2023
Ответ дляВітерець
зачем ему их выгонять, если он сам их привел. И зачем ему прекращать коррупцию, Ермак, Резников, Богдан и другие что только для себя воруют?
Тоже мне требования у вас, друзей и компаньонов выгони, финансовые потоки себе же перекрой. Еще скажите на фронт пусть свое окружение отправит😅
не для того ’яжнелох’ боневтиком становился. Тем более судя по теме есть еще люди которых это устраивает и кто готов за бубочку горой стоять.
olga_lk• 06 декабря 2023
Ответ дляЛеска
а ви помічниця депутата?
Вітерець• 06 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Я не згодна з вами.
Молчать и не отсвечивать всем, даже когда волосым дыбом встают?
Lysiiiiii• 06 декабря 2023
Ответ дляВітерець
На кідстафі обговорювати політичні проблеми таке собі «дієве рішення»
Не лють коли люди тріпаються
Або робиш або мовчи.
Valentina shop2020• 06 декабря 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
А как вы думаете кто разминировал? Ермак с Зеленским? Или может когда объявят фамилии военных, которые это сделали, для вас окажется сюрпризом, что это были не лично Ермак и Зеленский?
Его никто и не минировал,его сдали как Крымский,легко
Вітерець• 06 декабря 2023
Ответ дляunona4ka
Я понимаю, что не зачем . Как найти сейчас рычаг давления внутри страны, не знаю. Одна надежда, может извне что-то придумают как заставить.
alenka3108• 06 декабря 2023
Ответ дляanutka-e220
Тепер не дізнаємось як би було,але і Порошенко, ще коли був при владі говорив що рано чи пізно буде масштабна війна і треба готуватися,і я не знаю чи була підготовка при ньому така як треба,але поряд закинута військова частина за чотири роки стала бойовою одиницею з повним забезпеченням.
Повноцінно ми звісно не знаємо. Але при пороху дуже багато чого робилось. Що потім звернулось при приході Зеленського. Бо хтось катав асфальт, проста хатєл пєрєстать стрєлять і шукав мир в очах хуйла((
Вітерець• 06 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Не лють коли люди тріпаються
Або робиш або мовчи.
Как раз яркие обсуждения в информационном поле оказывают давление на политиков во всем мире
mamaМия• 06 декабря 2023
Ответ дляКошачийНос
Я за Зе не голосувала, особисто мені і моєму чоловіку все було ясно одразу. Але зараз критика і розганяння зради лише нам шкодить. Якщо гроші ЄС виділяє на ремонт доріг, то окрім ремонту чи розкрадання іншого виходу немає. У нас на роботі так само, якщо є гроші від проекту, то на зарплату-йде на зарплату, а на придбання матеріалів-усі до копійки туди. Бо інакших варіантів немає. І друге, не скажу за всі підрозділи, але мій чоловік укомплектований ПОВНІСТЮ! Чобіт дві пари, і термобілизна, і форма, і навіть розчинні вітамінні концентрати.
Решка7777• 06 декабря 2023
Ответ дляОльга-f5e3
суд над яйцами по 17 грн и т д,прикрыть краник барабанов
anutka-e220• 06 декабря 2023
Ответ дляalenka3108
Ну все,що про це говорити,це було ясно що він нікого не чутиме крім себе.Передвиборна компанія була мерзенна,вся побудована на Порошенку,люди повелися. Я за те щоб признавати свої помилки всім,а потім мені здається буде етап розуміння як з цього всього вирулювати.А революцію ми вже не потягнем,чим далі тим більш тупіковіша ситуація і на фронті і політиці і економіці.
Holms221B• 06 декабря 2023
Ответ дляLena-0282
Без поняття. Почекаємо як напишуть
Я йому бажаю набагато більше, ніж просто піти.
tala-li• 06 декабря 2023
ОПешний тролль під дуру косить?
Darina26• 06 декабря 2023
Ответ дляlisulya
Шоб робив свою роботу. Що ще можна хотіти від президента?
Так он и так ’невтик’. Что вам ещё нужно
Darina26• 06 декабря 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Так ещё в начале войны знали, это было сделано для постройки хаба. Разумеется с разрешения/указа президента.
Просто Козя Я• 06 декабря 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
А зачем оно надо кандидату?
А зачем идут в президенты?