Мені дивні жінки, які зараз, коли війна, кричать в усі боки , що в нас паганий президент. Ви думаєте головою?
Що ви хочете?
Хочете щоб він пішов? А хто замість нього?
Ви хочете ще й зсередини країну руйнувати???
Поясніть свою позицію. Це неможливо все читати😡😡😡
Що ви хочете?
Mrs.Ochmonek• 08 декабря 2023
Ответ дляStylUashop
На фронті не тільки свободівці як що Вам це невідомо! Пост про владу. А з влади вони злились, аж загуло...
Ви ж на свободівців наїхали чомусь, з блювотинням. То я вам порекомендувала піти на цвинтарі - чорно-червоних прапорів там дуже багато.
А у ВР вони не потрапили - двері відкрились для медведчуківців (три канали Медведчука, куплені за Порошенка свою роботу виконали)
StylUashop• 08 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я Вам ще раз повторюю, як що Ви не темі, що на цвинтарі не тільки свободівців багато...Бо вони як та Юлька взуття міняють, як тільки вибори на носу! Не іх, не клоунів, не бізнесменів у владі не повинно бути. Вже показали себе - достатньо.
Mrs.Ochmonek• 08 декабря 2023
Ответ дляStylUashop
Я вам ще раз повторюю: ви поставили блювотиння саме на свободівців.
StylUashop• 08 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Щось я не розумію ? Я повинна Вам давати на це пояснення? Це мій вибір, терпіти не можу таких людей які однією дупою на два стула хочуть сісти, як це робили свободівці. Що не так?
Mrs.Ochmonek• 08 декабря 2023
Ответ дляStylUashop
Собі давайте пояснення, своїй совісті. Мені не треба
StylUashop• 08 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Це у Вас совість десь спить літаргичним сном 😂. У Вашій Свободи - рильце в пушку ще з Майдану.
Mrs.Ochmonek• 08 декабря 2023
Ответ дляStylUashop
Порохоботську брехню читайте самі, до побачення
StylUashop• 08 декабря 2023
Це вже просто нижче за плінтус
! До чого тут знову порошенка
? Ви явно до нього не байдужі! У країні з такими людьми як Ви, які не вміють навіть логічно мислити, а тільки пишуть, що все брешуть про свого кумира, хорошого точно нічого ніколи не буде! Це не тільки про Вас, це про всіх виборців клоунади, Юльки, обзж, порохоботів, свободівців та іншого цирку. Дай Бог швидше закінчиться війна і хлопці з фронту очолять країну, а цих усіх мітлою вимести і забути що вони існували
Ответ дляHolms221B
Щоб він здох разом з хуйлом. Ненавиджу його так само. Або краще відчув те, що відчувають тисячі матерів зараз. Ненавиджу і його виборців.
Представьте он бы умер в первый день войны - кто бы ежедневно просил оружие в каждой стране и что бы было тогда вообще….