Пузата Хата• 06 декабря 2023

Перевірка

Доброго дня! Знаючі підкажіть, будь ласка, чи є відкриті реєстри щоб перевірити чи є проблеми з документами по певній адресі, дякую
Україна понад усе!• 06 декабря 2023
Какие проблемы?

Почемучка• 06 декабря 2023
відкриті реєстри у нотаріусів
Директриссимо• 06 декабря 2023
Не зрозуміло ваше питання. Що саме ви хочете перевіряти? І які у вас права перевіряти чужі документи?
Якщо ви хочете придбати це майно, то звертайтеся із власниками до нотаріуса і беріть витяг.
Також можете через судовий реєстр перевірити, чи немає проти власників судових справ.
автор Пузата Хата • 06 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Какие проблемы?
Хочу купить дом, знаю что ранее были суды по нему
автор Пузата Хата • 06 декабря 2023
Ответ дляДиректриссимо
Судовий реєстр відкритий? Чи лише через нотаріуса?
Директриссимо• 06 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
Відкритий для всіх. Безкоштовний перегляд (але там не за адресою, а за ПІБ) потрібно дивитися через «стан розгляду справ»
автор Пузата Хата • 06 декабря 2023
Ответ дляДиректриссимо
Можете дати, будь ласка, посилання
Директриссимо• 06 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
Можете дати, будь ласка, посилання
Можу
https://court.gov.ua/fair/
Там вводите в «сторона по справі» ПІБ і бажано назву суду (справа щодо нерухомого майна розглядаються зі їх місцезнаходженням, тобто якщо будинок у Вишгороді, то буде Вишгородський суд)