Миссис Буркул• 07 декабря 2023
В дитини вночі майже не дихає ніс
Нежитю немає. Просто ніс вночі перестає дихати практично. Сьогодні одразу після сну одна ніздря не дихала зовсім, інша наполовину.
Промили морською водою і обидві ніздрі почали краще дихати.
Це ознаки аденоідів, вазомоторного риніту?
Засомневаю• 07 декабря 2023
ні, це набряк. може бути сухе повітря в кімнаті через опалення. зволожуйте.
Крихітка на всі• 07 декабря 2023
Сухе повітря або алергії
Збільшені аденоїди дають храп і це з самого початку сну, а не під ранок.
Миссис Буркул
• 07 декабря 2023
Ответ дляВ танке
Не аденоиды, аденоиды все время, а у вас только ночью ? Днём нормально?
Вдень більш-менш, але дещо підхроплює носом
Миссис Буркул
• 07 декабря 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Що з вологістю в кімнаті?
Не виміряли. Дякую, певно зволоження недостатньо
В танке• 07 декабря 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Від сухого повітря може перекривати так ніздрі ?(
Может, но тогда и днём и ночью будет одинаково перекрыты.
Попробуйте синупред пропить неделю
. У меня такое было, днём всё хорошо, как только ложусь спать , закрывает соплями типа , пропила капли, пазухи носовые очистились и прошло. До этого было несколько лет , не могла понять причину. Если не поможет к Лору на УЗИ на надо
Попробуйте синупред пропить неделю