Тішуся неперетішуся• 07 декабря 2023
Хто відпочивав в Закопаному?
Добрий вечір. Хто був в цьому місті, підкажіть, в якому районі краще зупинитися? Можливо можете готель порадити? Дякую
Ой, Закопане , то любов )) Навіть не пам´ятаю, скільки разів там були. З 2006 по 2020 рік у нас з друзями була сімейна традиція їздити туди на новорічні канікули. Лише один раз за цей час ’зрадили’ улюбленому курорту, поїхали до Словаччини. І то не витримали, приїхали з Попраду на день за Закопане смачно поїсти (бо у Словаччині якось все не то).
Та у евакуації у минулому році з дитиною жили поряд, їздили погуляти часто, відкрили для себе весняні та літні Закопане.
Дивиться, з житлом у Закопане треба визначатися виходячи з того, що для Вас у пріоритеті - постійне катання чи дозвілля. Плюс має значення, на машині Ви чи ні.
Тому що місто оточене різними спусками та гірськолижними комплексами. І найзручніше, якщо Ви на машині, селитися десь у центрі (як ми майже завжди робили) та їздити на різні гірки.
Якщо Ви не дуже активні лижники, то раджу селитися в центрі, там є чим зайнятися поза катанням (ковзанки, парки, аквапарк, шопінг, прогулянки, маса колиб, ресторанчиків та кондитерських, розваги для дітей, типу папуги чи музею воскових фігур, тюбингу, катання на конях, снігоходах).
Але якщо Ви без власного транспорту, то, швидше за все, є сенс селитися ближче до якоїсь гірки. У самому місті популярна Поляна Шимашкова, потім Носаль.
Класний гірськолижний комплекс Бялка Татшанська. Але вона знаходиться не в самому Закопані, а десь за 20 км. Там невелике селище з інфраструктурою та термальний комплекс, з басейнами, водними гірками.
Житла різноманітного багато на любий смак та гаманець.
Порадити можна тільки виходячи з бажаного місця розташування, наявності харчування та бюджету.
Переважна більшість житла - це апартаменти. Але є і готелі різного рівня.
Тішуся неперетішуся
• 07 декабря 2023
Ответ дляtourdream
Дуже дякую за таку розгорнуту і змістовну відповідь! Ми їдемо без машини, дві мами і двоє дітей по 11 років. Лижниками ми не є , але діти , звичайно, будуть на тюбінтах/тарілках кататися, може і лижі спробують. До центру теж хочемо бути недалеко. Можливо Ви можете якесь конкретне житло порадити? Чи хоча б локацію (район, вулицю)
Ответ дляТішуся неперетішуся
Якщо прив´язуватися до центральної вулиці міста, вона називається Круповка, то я б рекомендувала шукати житло поряд у локації вулиць Пілсудського, 3-го травня, Тетмаєра (на цей вуліці можу порекомендувати недорогий готель Ясний палац, ми в ньому три рази зупинялися).
Біля спусків Поляни Шимашкової теж можу порекомендувати приватний готель (тримає родина), називається У Крола. Зручно, що поряд є невелика навчальна гірка, якраз для дітей і до спусків Поляни Шимашкової можна пішки доїти. А до центру під´їхати маршруткою хвилин 5-7.
А Ви взалагі звідки плануєте подорож та чим добиратися будете у Закопане ? Не розглядали варіант групового туру, де буде можливість організовано їздити на гірки та ще запропонують екскурсії ?
Тішуся неперетішуся
• 08 декабря 2023
Ответ дляtourdream
У нас вже куплені квитки, потягом їдемо. Дякую за рекомендацію готелів, зараз гляну на них.