Нервогенератор• 08 декабря 2023
я помітила що всім для мене всього шкода. ви помічали колись подібне до себе?
часу, уваги, якихось речей в якості подарунків, та навіть любові як на те пішло. та навіть сидіння в клятій маршрутці - бачить що я вже стою ледве, ось ось знепритомнію, хитаюсь вчепилась в поручень - і відвертається, морду кривить, а то ще не дай боже попрошу уступити місце! або іду по льоду слизько страшне, ледве іду по сходах...вчепилась в поручень. так ці два лоба п***си стоять курять і ржуть як коні, замість того аби допомогти дівчині. і ще потім багато хто дивується - а чому це ти така зла? і справді, чому...коли отака поведінка раз за разом в мою сторону, а я ще і маю мило посмітахатись та підлабузництвом займатись, коли наді мною знущаються пів життя та насміхаються.
для мене ніколи нічо у них нема, зате для себе є, і для когось іншого, тільки не для мене. ні в якому випадку...
Одні думки• 08 декабря 2023
А что у вас есть для других? Вы ко всем с открытой душой и помощью спешите?
А шо сталося?• 08 декабря 2023
боже, як вам складно жити в цьому світі!
коли був останній оргазм?
Valechka-mk• 08 декабря 2023
Если все к вам плохо относятся, то стоит сильно задуматься, что не так с вами и как вы к самой себе относитесь и к людям вокруг.
Немало невоспитанных, злых и дурных людей, но реально полно приятных, помогающих и адекватных
Кусачая Я• 08 декабря 2023
Ви дитина маленька що вас треба всім жаліти?
Що за інфантильність у дорослій жінки?
Life is Beautiful• 08 декабря 2023
Це у Вас неадекватне прийняття реальності. Вам не повиині усі кидатись допомогати та читати Ваши думки. З Вами важко спілкуватись, мабуть(
Нервогенератор
• 08 декабря 2023
Ответ дляОдні думки
це не працює так - перевірено) хоч сто разів гарно стався до когось - це не гарантія того що тобі не встромлять ножа в спину, так що не розказуйте)
Стрекоза любви• 08 декабря 2023
Автор, покладайтеся лише на себе, тоді відсутність допомоги і уваги відчувається не так гостро. Удачі вам!
Смажена полуничка• 08 декабря 2023
Нет, но я не требую любви, заботы и внимания от посторонних людей.. Помог кто-то? Спасибо ему, не помог - ну и ладно...меня это не расстраивает... Мне хватает любви, заботы и внимания от близких людей - мужа, детей, родителей и друзей...
Новорічна пальма• 08 декабря 2023
Вам ніхто нічого не повинен, суспільствові пофіг на вас та ваші проблеми. Ви навіть своїм текстом викликаєте якусь не зрозумілу жалість, почніть брати на себе відповідальність за своє життя.
Нервогенератор
• 08 декабря 2023
Ответ дляСмажена полуничка
так я і кажу про близьких людей в тому числі(
Сиреневая цапля• 08 декабря 2023
Вам так кажется, на самом деле всем все равно и никто вас не рассматривает
Life is Beautiful• 08 декабря 2023
Ответ дляА шо сталося?
коли був останній оргазм?
Знов все до цього зводите.
из_под_тишка• 08 декабря 2023
Ну понятно, что для себя есть, а не для вас. Странно сравнивать себя и незнакомую тетку. А вы много кому помогли?
Одні думки• 08 декабря 2023
Ответ дляНервогенератор
А я и не говорю, что это так работает. Просто люди, которые помогают другим, не считают, что им самим все должны.
Смажена полуничка• 08 декабря 2023
Ответ дляНервогенератор
Вам близкий человек не уступил место в маршрутке и не помог спуститься по скользким ступеням? Я думала, Вы пишете про посторонних людей, не знакомых, которые не обязагы спешить на помощь...
А шо сталося?• 08 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Знов все до цього зводите.
а що не так?
Новорічна пальма• 08 декабря 2023
А ви хотіли, щоб чоловіки допомогли вам піднятися на сходи? Чи хтось вміє читати думки, що вам погано? Язика маєте? Потрібна допомога - попросіть. Так само і близькі ваші не вміють читати думок, озвучуйте свої бажання і буде легше жити
Ёшки_Матрёшки• 08 декабря 2023
Тоже самое. С детства из меня сделали козла отпущения, а из брата золотого ребенка, ему отдали квартиру большую(можно было продать и на двоих поделить), даже мой друг однажды говорит у меня есть бритва мак 3 лишняя(я жила бедно, мне лет 15 было очень давно), у брата была уже такая же, а я хотела(ну сами понимаете девочке хотелось гладких ног) я попросила, обсуждали еще, что у брата есть такая же, и он сказал лучше моему брату отдаст
вторую. Я тогда это так сильно запомнила. Очень щедрая была всегда. Думаю это от низкой самооценки, люди это видят и не ценят нас. Теперь начала сознательно жадничать. Надоели нахлебники только на шею садяться и всем также для меня всего жаль. Ненавижу сейчас за это родителей. Ведь это они такое со мной сотворили с самого детства и, что бы я не делала не получаеться это изменить.
Life is Beautiful• 08 декабря 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Ні, треба ображатись на всіх чомусь.
булоТАЙминуло• 08 декабря 2023
Я правильно розумію, що у Вас позиція, що Вам всі повинні допомогати, давати, піклуватись?
Це позиція дитяча. Вона норм для дитини. Коли людина дорослішає, і залишається в цій позиції - це жертва.
Закуйовджена життям• 08 декабря 2023
Почему вы везде еле стоите? Есть проблемы со здоровьем? От текста веет пассивной агрессией. Формулируйте прямо, что вы хотите от людей и говорите им
А шо сталося?• 08 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Не так. Справа не в цьому.
ну то поясніть!
Файна дівка• 08 декабря 2023
Ответ дляНервогенератор
Маршрутка, ступеньки -это про близких?
Белоснежко• 08 декабря 2023
Ответ дляНервогенератор
Вы получаете ровно то, что излучаете сами. Я серьезно.
Малинка• 08 декабря 2023
А ви попросили ти п..сів вам допомогти?? Бо якось дивно це все читати, таке враження, що йдете ви вся така пані, а всі кругом повинні стелитися
Life is Beautiful• 08 декабря 2023
Ответ дляА шо сталося?
ну то поясніть!
Справа в тому, що капризи та вимоглівість - погані риси характеру.
Можно або ввічливо просити про допомогу, або робити самій спокійно та без образ.
А шо сталося?• 08 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
ну тут ми маємо, що не для того мати квіточку ростила, корона тисне
Life is Beautiful• 08 декабря 2023
Ответ дляМалинка
Це такий персонаж мультика Лунтик (знаю, що російський) - Пиявка. Завжди нещасна, завжди їй мало, вгодити неможливо, ніколи не вдячна)