В курсі діла• 08 декабря 2023
Дівчата, яку піжаму Victoria secret вибрати
Фланелеву білу чи сатинову чорну?
Результат:
вже голосів:
52 (58.43%)
Біла фланелева
37 (41.57%)
Чорна сатинова
Пусин Кукин• 09 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Ні, ці якраз саме тутовий шовк, не поліестер. У мене є і поліестер.
Це точно VS, не співробітництво з іншими брендами? Бо на їх сайті і UGG продають.
Я просто не бачила піжами VS із шовку.. Цікаво..
Невгамовна Бу• 09 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
Брала років 2-3 тому, саме на головному сайті і дійсно їхні. На упаковці крім назви написано натуральний шовк, а на бірці-склад тутовий шовк. Зайшла з інтересу глянути зараз на сайт що там є - не знайшла нічого схожого, такої серії вже, мабуть, не випускають. Але вони якісь холодні, що влітку, що зимою. Звичайні хоч від температури тіла нагріваються, а ці - льодяні.
Malinka111_• 09 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
А хіба в них є піжами з шовку? Ви читали склад ? Там 100% поліестер в піжамах.
Ви просто не розумієте, що назва ’Сатиновий’ у них означає гладка з блиском тканина. Ніякого шовку там і близько не лежало)). Шовк це натуральна тканина. Так само як і сатин , на скільки я знаю він виготовляється із шовку , але з особливим плетінням для гладкості.
Тільки жакардові халати VS в складі мають віскозу з поліестером.
Поліестер у них різний, з різним плетінням волокон. З додаванням еластану відрізняється від 100%ого.
есть из шелка
короткие по 300 долларов
Malinka111_• 09 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
летом были, я смотрела - думала, и их быстро разобрали