Гл. Амурная• 09 декабря 2023
звідки читаєте Порадницю
майже півроку зареєстрована тут, і тільки вчора випадково дізналась про існування додатку Порадниці для телефону. Дуже зручно )
а як ви найчастіше заходите сюди?
Результат:
вже голосів:
52 (52.53%)
Просто з телефону
20 (20.2%)
З власного компʼютера/ноутбука
15 (15.15%)
З додатку в телефоні
9 (9.09%)
По-різному буває
2 (2.02%)
З робочого компʼютера/ноутбука
1 (1.01%)
Я тут не сиджу )
Творческий типаж• 09 декабря 2023
Последний пункт порадовал ,,Я тут не сижу,,. Просто силой мысли узнала, что есть такой форум, специально зашла один раз, чтобы отметиться😁
Варена цибуля• 09 декабря 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
З телефону, планшета та ноуту, коли як виходить.
ДлинноНожка• 09 декабря 2023
Не знала, що ж додаток. На форумі зручно і просто з браузеру комп‘ютера чи телефону.
Гл. Амурная
• 09 декабря 2023
Ответ дляЛепетун
Яке це має значення для вас?)
проводжу соцопитування, може на роботу в штат Кідстафф візьмуть
Гл. Амурная
• 09 декабря 2023
Ответ дляRocka Rolla
Звучить як реклама 😁чим же зручніше, розкажіть, не зупиняйтесь
о боже, а коли пишуть про знижки на прокладки - теж реклама? ) взагалі для мене будь-який додаток зручніший ніж сидіти з браузера. Мені подобається більший шрифт, зручно вночі сидіти з нічним режимом. сповіщення про коментарі приходять.. тільки шкода нема українського інтерфейсу
Веселуха Муха• 09 декабря 2023
Ответ дляRocka Rolla
Він же безкоштовний). Реклами немає на все вікно.
Гл. Амурная
• 09 декабря 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Точно! Реклама ще ж 😁
Пожарник• 09 декабря 2023
Ответ дляГл. Амурная
всё это можно теперь и с браузера делать - и шрифт увеличить, и темную тему включить, и оповещения здесь всплывают, я с компа чаще сижу, но оповещения здесь есть.
приложение не зашло. в нем ограниченный функционал.
Незламна Україна• 09 декабря 2023
Тільки з комп´ютера. Пробувала з телефону, але там реклама на весь екран, закрити можна тільки вийшовши з форуму. При поверненні знов та сама реклама. Хто з телефону, як ви оминаєте цю рекламу?
Ответ дляНезламна Україна
В приложении нет рекламы. В нем и сижу. С браузера с телефона - да бесконечная реклама на весь экран вылазит постоянно. И ещё + и сверху и снизу, которую невозможно убрать. С компа такого нет.
Незламна Україна• 09 декабря 2023
Ответ дляKiony
Спробую. Дякую.