Гл. Амурная• 09 декабря 2023

звідки читаєте Порадницю

майже півроку зареєстрована тут, і тільки вчора випадково дізналась про існування додатку Порадниці для телефону. Дуже зручно )
а як ви найчастіше заходите сюди?
Результат:
вже голосів: 99
52 (52.53%) Просто з телефону
20 (20.2%) З власного компʼютера/ноутбука
15 (15.15%) З додатку в телефоні
9 (9.09%) По-різному буває
2 (2.02%) З робочого компʼютера/ноутбука
1 (1.01%) Я тут не сиджу )
Не вмію заміряти• 09 декабря 2023
З телефону, планшета та ноуту, коли як виходить.
Творческий типаж• 09 декабря 2023
Последний пункт порадовал ,,Я тут не сижу,,. Просто силой мысли узнала, что есть такой форум, специально зашла один раз, чтобы отметиться😁
Попельшка• 09 декабря 2023
чим зручніше в додатку розкажіть
Варена цибуля• 09 декабря 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
ДлинноНожка• 09 декабря 2023
Не знала, що ж додаток. На форумі зручно і просто з браузеру комп‘ютера чи телефону.
Лепетун• 09 декабря 2023
Яке це має значення для вас?)
Эта_Шикарна)• 09 декабря 2023
Додаток в мене став глючить, тому я його видалила
автор Гл. Амурная • 09 декабря 2023
Ответ дляЛепетун
Яке це має значення для вас?)
проводжу соцопитування, може на роботу в штат Кідстафф візьмуть
Бабка_в_кедах• 09 декабря 2023
Тільки з телефону. Додаток якось не зайшов мені
Rocka Rolla• 09 декабря 2023
Звучить як реклама 😁чим же зручніше, розкажіть, не зупиняйтесь
автор Гл. Амурная • 09 декабря 2023
Ответ дляRocka Rolla
о боже, а коли пишуть про знижки на прокладки - теж реклама? ) взагалі для мене будь-який додаток зручніший ніж сидіти з браузера. Мені подобається більший шрифт, зручно вночі сидіти з нічним режимом. сповіщення про коментарі приходять.. тільки шкода нема українського інтерфейсу
Веселуха Муха• 09 декабря 2023
Частіше з компа. Якщо з телефона, то через додаток.
Веселуха Муха• 09 декабря 2023
Ответ дляRocka Rolla
Він же безкоштовний). Реклами немає на все вікно.
автор Гл. Амурная • 09 декабря 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Точно! Реклама ще ж 😁
Пожарник• 09 декабря 2023
Ответ дляГл. Амурная
всё это можно теперь и с браузера делать - и шрифт увеличить, и темную тему включить, и оповещения здесь всплывают, я с компа чаще сижу, но оповещения здесь есть.

приложение не зашло. в нем ограниченный функционал.
Незламна Україна• 09 декабря 2023
Тільки з комп´ютера. Пробувала з телефону, але там реклама на весь екран, закрити можна тільки вийшовши з форуму. При поверненні знов та сама реклама. Хто з телефону, як ви оминаєте цю рекламу?
Kiony• 09 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
В приложении нет рекламы. В нем и сижу. С браузера с телефона - да бесконечная реклама на весь экран вылазит постоянно. И ещё + и сверху и снизу, которую невозможно убрать. С компа такого нет.
Дракон2000• 09 декабря 2023
с домашнего компа!
Незламна Україна• 09 декабря 2023
Ответ дляKiony
Спробую. Дякую.
Малинка• 09 декабря 2023
Большинство зумеров.