Матраскин Брат• 09 декабря 2023

Сиджу в потрясінні просто

Написав мені сьогодні хлопець, з яким у дитинстві типу зустрічалися.
Це було дуже давно, 11 років тому.
Перестали спілкуватися з дурної причини, а він написав і вибачився за це.
Це взагалі адекватно- писати через скільки років і вибачатися за дитячі дурощі?
Чи це у людини проблеми?
Я усі ці роки жила своїм життям і про нього взагалі згадувала може пару разів
Амелі на мілені• 09 декабря 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Як на мене, памʼятати таку дрібницю 11 років - це перебір.
Вас удивлю все они все помнят, только под дурака косят кто говорит забыл

Ясамаякрасивая)• 09 декабря 2023
Мне тоже недавно написал бывший, встречались лет 16 назад. Наверное сейчас планеты как то не так стали😂
Галябалована• 09 декабря 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Так, мене тепер трігернуло, бо я взагалі не люблю такі привіти з минулого, це для мене виглядає так, ніби хочуть нагадати про себе

І таке доволі часто буває у моєму житті, тому мене це дратує.
Ну, тогда просто, сделайте ’Ооомм’ и выдохните) Если вы о нем не думаете вообще, то и нечего переживать, написал и написал, Может странновато, может хотел продолжение а вдруг, НО это все не имеет значения если вы об этом не думаете. Не думаете и вас это совершенно не беспокоит... Выберете для себя реакцию и следуйте ей. Ваша реакция это следствие того что вы дали себя зацепить.
Амелі на мілені• 09 декабря 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Чого б ні. В мене хлопець також попросив пробачення через 8 років, тому що йому онкодіагноз поставили. То він усе усвідомив і почав спілкуватися з тими, кого вважав ворогами
Это у меня муж бывший и попросил прощение, на войну пошёл, я думаю ой понял жизнь, фигушки ныл о алиментах как отказалась как ветром сдуло, на квариру свои 100000 тыс собирает куда на алименты
Дружная семейка• 09 декабря 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Я так і сказала, що я вже і забула думати про те все, бо це було дитинство.
А він каже, що памʼятав про це усі роки.
Хоче замутить з вами знову. Що не зрозумілого?
Амелі на мілені• 09 декабря 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Это моей маме в 50 лет так один тоже рассказывал как любил и на другой женился, козлы они все
Угги_в_горошек• 09 декабря 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Ну значит его мучало, может понимал, что поступил плохо
автор Матраскин Брат • 09 декабря 2023
Ответ дляГалябалована
Так, я згодна, мене це зачепило, знаєте, написати кілометрове послання з вибаченнями, я сказала, що все ок і я вже навіть не памʼятаю цієї ситуації, і він такий - ок, було приємно поговорити.
Нащо це взагалі писати😄
автор Матраскин Брат • 09 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Та я заміжня давно)

Амелі на мілені• 09 декабря 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Нащо це взагалі писати😄
Меня тоже зацепила , дура отказалась от алиментов ребёнку на учёбу бы собрала, умеют они пыль в глаза пускать
Гуляю босоніж• 09 декабря 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Ну он закрыл гештальт.
А вы теперь будете о нём думать))
Фенте Фря• 09 декабря 2023
Не дуже понятно - а потрясіння через що? Потрясіння - це досить сильні почуття, у моєму уявленні. Що такого глобального відбулося , що ви так переживаєте?
автор Матраскин Брат • 09 декабря 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Ну он закрыл гештальт.
А вы теперь будете о нём думать))
Деньок подумаю, що він дивак)
Фенте Фря• 09 декабря 2023
Ответ дляМатраскин Брат

Ну може хотів і нагадати про себе - ми не знаємо. Ну хотів - і хотів. У вас прямо фіксація на цьому факті . Можливо я помиляюсь
Галябалована• 09 декабря 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Нащо це взагалі писати😄
Ну кто же их поймет)) Он вам 300 лет не надо, не давайте снова ввязывать себя в эти эмоциональные качели. Просто игнорьте если не хотите возобновить общение. В любом случае, вы не должны искать смысл в его поступках, это главное, что вы должны понять для себя. Иначе получается что вы начинаете думать о нем, тем самым выводя себя на эмоции и глупые мысли)
автор Матраскин Брат • 09 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Та я вас благаю, яке замутить, людина дуже міняється за такий період часу.
Галябалована• 09 декабря 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Ну он закрыл гештальт.
А вы теперь будете о нём думать))
Вот- вот)
Лиса Патрикевна• 09 декабря 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Деньок подумаю, що він дивак)
Судячи з того що вас це так потрясло буде більше ніж деньок.
автор Матраскин Брат • 09 декабря 2023
Ответ дляФенте Фря
Мені більше цікаво, чому вони так роблять.
Я вже писала вище, у мене часто таке стається у житті і я не можу зрозуміти мотивацію людей.
Зазвичай блокую.

Пишу, не читаю• 09 декабря 2023
Мені один хлопчик написав через, майже, 20 років. Призвали в ЗСУ
Фенте Фря• 09 декабря 2023
Можливо ваші емоції лише частково з цією ситуацією повʼязані. А частково - щось з вашого минулого. Бо ваша реакція виглядає досить емоційною, трохи занадто
Чорт і Шо• 09 декабря 2023
Еичего странного, человек передивал и решился закрыть этот вопрос, молодец.
Галябалована• 09 декабря 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Зазвичай блокую.
Автор, а зачем? Зачем вам понимать мотивацию тех, на кого все равно. Вы ввязываетесь в это с точки интереса, но начинаете эмоционально реагировать о чем сами и писали. И что в итоге? Вы тратите энергию впустую и сами же злитесь.
Небоброїдка• 09 декабря 2023
Ответ дляпані Солоха
Может, у него психотерапия.
Или на исповедь собирается и грехи вспоминает. Я перед исповедью однажды тоже так извинилась перед человеком - спустя 10 лет после расставания.
Бокс-орун• 09 декабря 2023
А я бы хотела услышать извинения от человека, который 11 лет назад поступил очень подло со мной и из-за этого я еле пережила буллинг и мерзость, которые длились 2 года. До сих пор ненавижу ту тварь.
sur_sur• 09 декабря 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Ну, скоріше за все, його життя не склалося, розуміє, що ви - то найкраще, що в нього було.
Так через роки зустрінеш якусь ’зірку’ з дитинства і не розумієш, з чого був той весь ажіотаж, хрестишся, що слава Богу, пронесло))
автор Матраскин Брат • 09 декабря 2023
Ответ дляФенте Фря
Я знаю, що це може бути з минулого, дякую, ви мене наштовхнули на цю думку.
У мене в житті був момент переслідування від людини, з якою я попрощалася. Можливо це мені якось нагадало, бо у нас з цим хлопцем немає жодних знайомих і ми бачилися усього 2 рази, де він узяв мої контакти- не знаю, ще й з огляду на те, що у мене інше прізвище зараз
МояХатаЗкраю• 09 декабря 2023
Ответ дляМатраскин Брат
А бути в потрясіння від, того що якийсь давній знайомий написав ви рахуєте це нормально?
В кого тако було• 09 декабря 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Зазвичай блокую.
Одиноко може йому, чи щось трапилось. Мабуть шукає моральної підтримки чи просто поговорити. Спитайте. Якщо по життю не придурок, звичайно.
Вас розумію, чому шоковані. Через такий довгий час нагадати про себе зненацька - то як душом обдало.
sur_sur• 09 декабря 2023
Ответ дляТреба ось так
11 лет назад - это не так и много) тут глазом не успела моргнуть, а ребёнку уже 10 лет
Ще напівморгнете, і вже онуки майже такого ж віку) кажуть, чим далі, тим швидше)