Матраскин Брат• 09 декабря 2023
Сиджу в потрясінні просто
Написав мені сьогодні хлопець, з яким у дитинстві типу зустрічалися.
Це було дуже давно, 11 років тому.
Перестали спілкуватися з дурної причини, а він написав і вибачився за це.
Це взагалі адекватно- писати через скільки років і вибачатися за дитячі дурощі?
Чи це у людини проблеми?
Я усі ці роки жила своїм життям і про нього взагалі згадувала може пару разів
Це було дуже давно, 11 років тому.
Чи це у людини проблеми?
Люблю порядок• 09 декабря 2023
Адекватно. Может он только сейчас об этом вспомнил. Неадекватно так на это реагировать.
АдеКВАтная• 09 декабря 2023
Ответ дляпані Солоха
Может, у него психотерапия.
Такие же мысли пришли...
побольшомусекретику• 09 декабря 2023
Так, адекватно, напевне терапія, чи мучить його те, що Вас образив колись.
Відпишіть, що давно забули про цю подію і образи на нього не тримаєте.
Весёлая морковка• 09 декабря 2023
Ответ дляпані Солоха
Может, у него психотерапия.
Ну там вряд ли проходят к тому чтобы просить прощение) не до того, я бы сказала.
Но я извинилась перед одноклассниками, которых отметелила в свое время. До психотерапии это было
Автор, а что вас так шокировало?
Матраскин Брат
• 09 декабря 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Я так і сказала, що я вже і забула думати про те все, бо це було дитинство.
А він каже, що памʼятав про це усі роки.
В кого тако було• 09 декабря 2023
Він , може , вас десь побачив і ви приглянулись. Згадав привід, як можна підкотити.
Вам ще що, мені через п´ять років прийшов лист з віршом про любов.Сам писав)). Я думала, він тільки лікар спорт.медицини, але ні- ще й талант до віршів за цей час розвився.
Оце засада 🤭
Треба ось так• 09 декабря 2023
11 лет назад - это не так и много) тут глазом не успела моргнуть, а ребёнку уже 10 лет
Матраскин Брат
• 09 декабря 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Автор, а что вас так шокировало?
Як на мене, памʼятати таку дрібницю 11 років - це перебір.
Весёлая морковка• 09 декабря 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Мы разные. Может для человека важно.
В кого тако було• 09 декабря 2023
Ответ дляРобот Вертер
Может быть психологу пошёл и тот присоветовал )
Або до батюшки
.
Галябалована• 09 декабря 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Ну вы же помните))
Знаю бакси• 09 декабря 2023
Чого б ні. В мене хлопець також попросив пробачення через 8 років, тому що йому онкодіагноз поставили. То він усе усвідомив і почав спілкуватися з тими, кого вважав ворогами
Мию вікна у мороз• 09 декабря 2023
Може він вас любив це все життя, я наприклад часто згадую своє шкільне кохання мені майже 30
Матраскин Брат
• 09 декабря 2023
Ответ дляГалябалована
Ну вы же помните))
Він мені про це ж сказав, нагадав
Хвильоватиша• 09 декабря 2023
Если б мой бывший парень сейчас извинился за слова сказанные 30 лет назад, была бы очень ему благодарна. До сих пор помню, хорошо хоть комплексов нету.
Галябалована• 09 декабря 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Він мені про це ж сказав, нагадав
И что))? Мало ли какие у него причины на это были. Напомнил, извинился, а вы что))? А вы теперь впали в ступор))? То есть непонятно вообще чего так всполошились если вам это все не важно.
Матраскин Брат
• 09 декабря 2023
Ответ дляРобот Вертер
Хіба психолог може радити таке робити?
Там іноді радять писати листи, але не відправляти ж їх вживу, чула про такі методи
Галябалована• 09 декабря 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Хіба психолог може радити таке робити?
Автор, ну ваша реакция тоже странная, не находите)) Такое впечатление, что вы все же о нем вспоминали намного чаще чем пишете иначе это тоже непонятно, почему вы так завелись) Думаете, что он к вам неровно дышит и от этого приятно)? Или теперь будете думать о том, что он хотел этим сказать и эта ситуация, как сейчас говорят, триггерит..Ну, вот реально, если бы вас не задело, темы бы не было. А теперь спросите себя почему вас задело. Ответьте ему, если понимаете, что хотите этого.
ЛюбимаЯНЬ• 09 декабря 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Мозок дивна річ. Мені 47, а я досі пам´ятаю як виходили з під´їзду наречені і їх обсипали монетами, а ми, діти, збирали. І один хлопчик підійшов до мене і сказав щоб я йому віддала 15 копійок бо йому до 2х рублів не вистачає і я чомусь віддала. Не уявляєте скільки років мене це конкретно злило))
Амелі на мілені• 09 декабря 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Ой парень тоже и муж бывший все помнит рассказывали
Vitamina1407• 09 декабря 2023
Може до психолога почав ходити,вони як раз рекомендують вибачатися та розбиратися з тими ,з ким непорозуміння були 100 років назад
Матраскин Брат
• 09 декабря 2023
Ответ дляГалябалована
Так, мене тепер трігернуло, бо я взагалі не люблю такі привіти з минулого, це для мене виглядає так, ніби хочуть нагадати про себе
І таке доволі часто буває у моєму житті, тому мене це дратує.