Isidda• 09 декабря 2023

«Очередь как в Мавзолей»: белгородцы выстроились за дешёвыми яйцами

два часа назад

В Белгороде с раннего утра — нескончаемая очередь за яйцами,ибо на рынке на 10 руб дешевле , чем в магазинах.

Ранее россия догнала США по цене за десяток яиц: с начала года этот продукт подорожал на 36,6% Еще в 6 утра
выстроились огромные очереди,люди ругались,как в 90 тые,не пускали никого даже в туалет.Вышел-очередь потерял.Несмотря на мороз,все стояли до конца,но яиц НЕ ХВАТИЛО!Как сообщает Telegram-канал «Подъем»во многих регионах РФ яйца из-за их резкого подорожания начали продавать ПОШТУЧНО. Такая практика появилась в магазинах несколько дней назад. «Подъем» приводит комментарий представителей сети «Верный», которые сообщили, что пока эта мера носит временный характер и связана с дефицитом яиц из-за неоправданно высоких закупочных цен.
Источник: https://versia.ru/zhiteli-belgoroda-s-7-utra-vystr...
Апель-синка• 09 декабря 2023
Ответ дляАтланта
На наши деньги примерно 120 грн?
Наверное. Но я и дома мелкие не беру. И тут тоже на салаты крупные удобнее нарезать. Затарилась перед праздниками.
Атланта• 09 декабря 2023
Ответ дляalenka3108
Мені допомагає кожна інформація про негаразди у русні, і яйця теж. І це ви увагу відводите, бо одразу кричите, а у нас, а у нас. А у нас війна!!! Тому так.
А меня огорчают новости о политических склоках и новости по фронту. Я как подумаю, в каком положении сейчас наши хлопцы, то новость о яйцах вообще никак не перекрывает всей горечи положения, в котором мы все находимся. А что там на рашке, мне плевать. Пусть бы они пропадом пропали.
Rrroxy• 09 декабря 2023
Ответ дляNat-li
А де их куры делись? На сэвэо поехали?
Учитывая как они любят разгонять про боевых птиц, возможно произошла скрытая частичная мобилизация среди кур.
ДумайТЕ
alenka3108• 09 декабря 2023
Ответ для vihola
В мене в історії повно тем з критикою русні . Нема ради, набігали за хвилину грудьми на амбразуру «а у нас разві нє так?», що спонукає на такий вчинок? Загострене почуття справедливості?
Тобто ми з парашею квиті вже?
Вона в нас ракети, а нам навіть не можна поржати з них?
В мене теж такі люди викликають здивування. Бо ми живемо в війну. А там все просто хуйово завжди і вони це намагаються принести до нас. І так, в мене викликають радість такі новини, бо мене расчєловєчила та сама русня.
alenka3108• 09 декабря 2023
Ответ дляАтланта
Ну звісно, вас таку одну це все ’ огорчає’
Атланта• 09 декабря 2023
Ответ дляalenka3108
Удалено администрацией...
alenka3108• 09 декабря 2023
Ответ дляАтланта
Удалено администрацией...
😅😅😅
asjaua• 09 декабря 2023
Ответ дляalenka3108
Я взагалі за разчєловєчіваніє. Десь з весни 2014го, коли на наших військових, що їхали кордони захищати, колобки з іконками кидались. А потім ті самі т.н. люди нили ’данєцк слілі, как так?’
alenka3108• 09 декабря 2023
Ответ дляasjaua
Ви не розкидуйтесь такими фразами про расчєловєчіваніє. Бо он прийде інтелектуально осознана емпатична людина, яка не радується яйцям і зробить по вам висновки, не знаючи нічогісінько про вас) І піде така собі прєісполнєна спати)😅
KozaNostra_I• 09 декабря 2023
Ответ дляNat-li
А де их куры делись? На сэвэо поехали?
Сдохли из-за птичьего гриппа. На шести крупных птицефабриках погибло несколько миллионов кур, на 40% снизилось поголовье.
KozaNostra_I• 09 декабря 2023
Ответ дляSeehund
И какова полная цена?
Легко же найти. Любую торговую сеть в Белгороде. Вот например в Ашан яйца начинаются от 83 руб за десяток или 33 грн https://www.auchan.ru/catalog/moloko-syr-yayca/yay...
KozaNostra_I• 09 декабря 2023
Ответ дляTori1602
В Криму поштучно продають 28 руб за шт.
Зачем врать. Опять же через поиск находится в Ашане от 85 до 150 руб. В торговой сети пуд цена десятка начинается от 120 руб https://puddostavka.ru/catalog/moloko_syry_yaytso/...
Tori1602• 09 декабря 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Та заспокойтесь, все у вас на болотах зашибісь. Ви дійсно думаєте, що хтось буде відкривати ці ссилки ru.
Tori1602• 09 декабря 2023
Ответ дляKozaNostra_I
От дійсно зачєм врать 😂
KozaNostra_I• 09 декабря 2023
Ответ дляCvet_ОК
Ось цікаве про яйця і санкції з facebook
’Про те, як санкції не працюють.
Напишу трохи про яйця. Якщо ви пам´ятаєте, то з початком вторгнення одним із ключових питань стали санкції проти неширокого сільського господарства та виробництва продовольства.
Чомусь всі забули, що тим самим було практично вбито всю індустрію з вирощування індичок - 100% яєць завозилося. По тваринництві було завдано сильного удару - племінних господарств майже соталося, більшість молодняку завозилася.
Окрема історія з ветеринарних медикаментів. Їх обрізали. А неширокі відрапортували про імпортозаміщення, близьке до 100%. А наші зрадофільчики понесли цю херню в наші маси, деякі за гроші неширокі, а деякі з власної ініціативи.
Але насправді сталося цікаве. Всі дані по індустрії закриті, але те, що відбулося на 100% - це зростання цін на комбікорми для птиці, але ще прикольніше - це різке зниження виживання птиці до віку яценсокості або переробки на м´ясо. І якщо птахофабрики з цим хоч якось боротися можуть, то домашні господарства за умов недоступності якісних ліків та добавок почали страждати. І після року ходіння по мукам вони почали забивати на свійську птицю. І саме восени сталося різке падіння поголів´я , що чинило тиск на попит на яйця та м´ясо в рітейлі. А в рітейл постачали лише птахофабрики, у яких завдяки цілій низці факторів (тут матеріалу на цілус статтю) скоротилося виробництво, та ще й зросла собівартість. Ось і 100% зростання ціни Y2Y. А яйця та мясо птахів мають серйозну вагу в споживчому кошику = в інфляції. Саме тому керівництво взялося за ціни на це все. За оцінкою нешироких економістів, з високою ймовірністю адміністративний тиск на ціни призведе до дефіциту.
Окрема тема – зняття обмежень щодо імпорту. Якщо це раптом зпрацює, то такі дії доб´ють індустрію зовсім.
Так, не швидко, але працюють і працюють добре, а ви можете далі розводити зраденьку.’
Вот единственное сообщение по делу на трёх страницах. Учитесь!
Nat-li• 09 декабря 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Надеюсь хоть сотню уродов успели заразить?
Nat-li• 09 декабря 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Опять зад рвёте за убогих?
Атланта• 09 декабря 2023
Ответ дляalenka3108
То есть вы прямым текстом признаётесь, что развиваетесь в обратную сторону и даже не стесняетесь это признавать.
vihola• 09 декабря 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Що ж вони курей своїх не лікували?
Ліків не було? Імпартазаміщєніє не спрацювало?
asjaua• 10 декабря 2023
Ответ для vihola
Що ж вони курей своїх не лікували?
А пам´ятаєте як Ані Лорак на птахофабриці виступала?.. Наша агентесочка, стікі всього робить для Перемоги)))
Конфет04ка• 10 декабря 2023
сходила на указанный на скрине канал. цена со скидкой 70 руб./десяток, в магазине цена 100 руб. за 1 гривну примерно 2,5 рубля. акция от местного губернатора