Тирамісу на терасі• 10 декабря 2023

Интимиссими дуже дорого. Продавець дала заміну. Хто брав!

Тенезіс. Дівчата, хто брав? Нормальні лонгсліви? Склад ніби непоганий, пишуть мерінос і віскоза
Продавець каже, це один концерн з інтимісімі
СкиниУскачи!• 10 декабря 2023
Не брала интимиссими, но от теценис у меня такой же лонгслив, этого же цвета, за две носки покрылся ужасными катышками

автор Тирамісу на терасі • 10 декабря 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Вот блін
Інтімісімі у мене нормально носиться
Физрукая• 10 декабря 2023
не тенезис качество вообще не нравится
Дюйм оф о4ка• 10 декабря 2023
Tenezis - тот же концерн, что и Интимиссими, Кальцедония.
Дуб береза• 10 декабря 2023
Мне кажется в тенезис все ужасного качества. Нижнее белье и рядом с интимиссими не лежало. Думаю лонгслив так же.
Кукарачка• 10 декабря 2023
Беріть інтімісімі
Тут навіть на фото є різниця
я мала два бренди - інтімісімі досі ношу
СкиниУскачи!• 10 декабря 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Вот блін
Інтімісімі у мене нормально носиться
Оцените сами

Кукарачка• 10 декабря 2023
де віскоза і шерсть, а де кашемір.. Ну, є різниця в ціні, помітна, але все-ж(
Надежда наш компас• 10 декабря 2023
Концерн може і один, директриса їх всіх разом на планерку збирала , а якість товару інша.
Ответ дляСкиниУскачи!
Оцените сами
Капець((
Думала менше витратити..
Ответ дляСкиниУскачи!
Оцените сами
Доречі, а він теплий? Ви самостійно його носити чи під жакет?
СкиниУскачи!• 10 декабря 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Он очень просвечивается, и я его ношу только под лонгсливы более плотные, у меня грудь 80Е, простите, но в белье в нём выгляжу так, будто иду на съемки порнофильма.
Ответ дляДуб береза
У мене бюст із класичної колекції тенезіс, подобається дуже
Не сказала б що гірше
СкиниУскачи!• 10 декабря 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Скорее нет, чем да, просто использую его как нижний слой на вечернюю прогулку
Молчунья• 10 декабря 2023
Тедзеніс , так вимовляється ))) якість погіршилась , у інтіміссімі також , але не так явно . Якщо вибирати, то тоді вже інтіміссімі.
Зайченя• 10 декабря 2023
Пишуть джемпер, а схоже на спідню білизну
Ответ дляСкиниУскачи!
Зрозуміла)) мені вихвалятися особливо нічим, так що може норм буде
Майор Медуза• 10 декабря 2023
Ответ дляМолчунья
А де там Д у слові Tezenis?
Колупалочка• 10 декабря 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Не сказала б що гірше
Трусы, бюстики тезенис мне нравятся. Там, где не просто хлопок.
Пижама трикотаж и теплая пушистая- не очень, со временем потеряли форму.
Бюджетный бренд.

Но что-то ваш лонгслив на фото по цене поддёвы Юникло. Совсем не бюджетно

празники не помню• 10 декабря 2023
на вид что-то очень тонкое
как нижний слой одежды разве что
Майор Медуза• 10 декабря 2023
Мне что 1, что 2- поддёва. Это не самостоятельная одежда
Короче купила, треба було раніше вас, дівчата, питати.
Буду сподіватися, що не на один раз. Мені під жакет та светр
Молчунья• 10 декабря 2023
Ответ дляМайор Медуза
А де там Д у слові Tezenis?
А чого буква Н замість З? Чого тенезіс, коли бренд tezenis? Спитайте у італійців якщо так цікаво ) тому що коли вимовляти це слово , то в вимові так і говориться)
Ответ дляМайор Медуза
Ну та, так в планую носити. В інтімісімі так само доречі, вони теж просвічуються
Майор Медуза• 10 декабря 2023
Ответ дляМолчунья
Чого люди плутають склади- це не до мене,а от де буква Д ви так і не пояснили
Майор Медуза• 10 декабря 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Тоді
дамаБезСобачки• 10 декабря 2023
Ответ дляМайор Медуза
Буква z может передаваться в транскрипции двояко, в зависимости от произношения, z → ц или z → дз: Zacconi → Цаккони, Zampano → Дзампано.

Великий гугл)
Майор Медуза• 10 декабря 2023
Ответ длядамаБезСобачки

Великий гугл)
А я то думала - вы лингвист,что так всех учите
Миловидна леді• 10 декабря 2023
Ответ дляМайор Медуза
А де там Д у слові Tezenis?
А ви забийте в перекладач і послухайте італійською. Таки з Д:)