Гарнюнька• 12 декабря 2023

Где можно взять подтверждение о продаже авто?

В сервисном дадут ?
автор Гарнюнька • 12 декабря 2023
Что для этого нужно ?
Николай-b526• 12 декабря 2023
а договор купли-продажи - не подтверждение????
ЯблокоРаздора• 12 декабря 2023
В сервісному дадуть підтвердження, що змінився власник з такого-то на такого-то. Якщо вам потрібно довести суму, за яку продали, то це копію договору у нотаріуса потрібно взяти (і то, там же якась мінімальна сума вказана)
автор Гарнюнька • 12 декабря 2023
Ответ дляНиколай-b526
Еще больше ???нету
автор Гарнюнька • 12 декабря 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Да ,мне только надо подтверждение даты продажи .
ЯблокоРаздора• 12 декабря 2023
Ответ дляГарнюнька
Что для этого нужно ?
Я особисто для справи в суді робила адвокатський запит на Головного сервісного центру МВС
Якщо ви колишній власник, то пишіть до них звернення. Вони, до речі, і на імейл відправляють відповіді. Але ж їм ще потрібно зʼясувати вашу особу (не знаю, чи поштою можна)
автор Гарнюнька • 12 декабря 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Может через дию.
У меня другая история.
Сегодня удаленно оформляла автостраховку. Спрашиваю ,что подоражало так за год . Мне ответила менеджер ,да , и плюс 2 дтп поэтому дороже.
Я когда продала машину ,страховку не переоформляла ,подарила людям почти только оформленную на год .
Отак делай людям добро))
ЯблокоРаздора• 12 декабря 2023
Ответ дляГарнюнька
Может через дию.
У меня другая история.
Отак делай людям добро))
А, якщо вам для страхової , то дійсно відомостей про перехід права власності буде достатньо.
Також можна спробувати довести цей момент через отримання витягу (це безкоштовно) з судового сайту - Стан розгляду справ, що ви не притягалися до адмінвідповідальності (єдине тут може бути ситуація, що у вас поширене прізвище і якась тезка таки була в ДТП
navariya• 12 декабря 2023
Ответ дляГарнюнька
Еще больше ???нету
У меня угнали и перепродали((Пока ищу истину - но, похоже, всем структурам, наплевать - типа моя хата скраю...
автор Гарнюнька • 12 декабря 2023
Ответ дляnavariya
Вы о чем?