В мене нарешті руки дійшли мідій у вершковому соусі приготувати.
Нямка! І ну їх нафіг ці дієти.
Згодні ? 😉
Нямка! І ну їх нафіг ці дієти.
Згодні ? 😉
ПАЦАНКА О• 12 декабря 2023
Ответ дляРюшка-Ринка
Ага. А ще - вершки, кріп і спеції.
Просто і смачно з рисом
а що там такого калорійного?
Шальная коклетка• 12 декабря 2023
Ответ дляРюшка-Ринка
Як-як.. повечеряти, і з чистою совістю - у ліжечко 😀
У меня на вечерю кофе с мандаринкой((( А тут тунцы, мидии, сливочные соусы!
Пойду водички выпью и - спать!
пу_пугренчик• 12 декабря 2023
Ответ дляБез комплексів
Худею, на диете.
У меня сейчас такая же, только с бланшем😅
ПАЦАНКА О• 12 декабря 2023
голубці були! Дуже смачні🤗 хоча можливо то я була занадто голодна😂
Ответ дляпу_пугренчик
Бланш- це в сенсі пиво?
Без комплексів• 12 декабря 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Ждёт-с на балконе
Вумна, аж страшно• 12 декабря 2023
Ответ дляБілий Лосик
А что это зелёное? Каперсы?
Ну схоже на боби Едамаме. Від такої кількості каперсів може й поплющити:)))
Ушла и Пришла• 12 декабря 2023
Ответ дляБілий Лосик
Рецепт соуса в студію! Просимо!
Розказую. Взяла сметану(в мене була Молокія 15%)пачка, сметану краще брати з меншою кислинкою і чим більший відсоток жирності,тим краще. Думаю,20%ідеально буде. Натерла туди 5 жовтків варених на дрібну терку, додала 1 ч.л.лагідної гірчиці(американська теж підійде),сіль,трохи цукру(десь 0,5 ч.л.). Треба скуштувати, якщо треба,то досолити чи трохи цукру додати. Ось ці жовтки варені роблять зі сметаною щось. Десь втрачається кислинка, він стає плотним за рахунок жовтків і прекрасним на смак. Мій чоловік,який взагалі не сприймає шубу без майонеза,реально навіть не зрозумів,що там його немає.
Ответ дляШальная коклетка
Пойду водички выпью и - спать!
Ну, соус - це так, щоб гарно звучало 😀.
Вершками залила, протушкувала 10 хв. - та й готово
Смурфик• 12 декабря 2023
Ответ дляНеВРотик
Картопля в мундирах, хек в вершковому соусі, квашена капуста і огірок :)
А який вершковий соус для хека робите?
Смурфик• 12 декабря 2023
Ответ дляНічний дожор
Деруни з йогуртом і Одеським Паштетом.
Розшифруйте:)
Смурфик• 12 декабря 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
О! І у мене суп-гуляш, тіко 3 літри домашнього)
Ще вперше зробила засипану капусту. Смачно, я таке люблю.
Що таке ’засипана капуста’?:)
Білий Лосик• 12 декабря 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Обалдіти, такого рецепту ще не бачила і не чула! Дякую, спробую
ДаЗдраПерма• 12 декабря 2023
Собі суп квасоляний зварила, а в чоловіка гречка і бефстроганов з яловичиною,м’ясна нарізка і зелені солоні помідори
НеВРотик• 12 декабря 2023
Ответ дляСмурфик
А який вершковий соус для хека робите?
Смажу цибулю, моркву, туди чищений варений хек, заливаю рибним бульйоном, тушу трохи, в кінці заливаю вершки+1 ст.л. з гіркою борошна
НеВРотик• 12 декабря 2023
Ответ дляСмурфик
Що таке ’засипана капуста’?:)
Тушене Пшоно з квашеною капустою і шкварками. Ще сметанний соус, по-моєму.
НеВРотик• 12 декабря 2023
Ответ дляПослушная
Зробила маленькі піци. А до чаю с😍ирну запіканку з малинкою.
В запіканці лаваш?
Ответ дляПАЦАНКА О
а що там такого калорійного?
Нічого, начебто. Але ж тут зараз теми про моду на стрункість ....
Миссис Буркул• 12 декабря 2023
Ні не згодна. Ніяка жрачка не замінить задоволення від струнких ніг
Їжак в панчохах• 12 декабря 2023
Лень что то готовить. Пусть доедают то,что есть в холодильнике.( туш.капуста, гречка,отбивные,творог и молочка разная) Если малый захочет,то пельмени себе сварит или яичницу поджарит. Я сейчас кофейку бахну и спать пойду.))
Ms. Любмая жена• 12 декабря 2023
Ответ дляСмурфик
Що таке ’засипана капуста’?:)
Це сподобається тим, хто капустняк любить)
Це квашена капуста з пшоном, як каша така.
Рецепт писать?)
ПАЦАНКА О• 12 декабря 2023
Ответ дляРюшка-Ринка
то якась не дуже розумна створила🤦♀️ Якраз тільки що почитала
Смурфик• 12 декабря 2023
Ответ дляНеВРотик
Ух ти:)
Піду гуглити подробиці