Вся в кредитах• 12 декабря 2023
Термобелье можно сделать возврат?
Девочки, кто знает термобелье подлежит возврату?
Красота неземная• 12 декабря 2023
А якщо якість погана, то хіба не можна повернути невдалий товар?
Підмітайло• 12 декабря 2023
Ответ дляКрасота неземная
Автор, в магазине брали или где?
Вся в кредитах
• 12 декабря 2023
Ответ дляПідмітайло
Автор, в магазине брали или где?
На сайте Ансвер. Связаться с ними не получается, в описании написано, что нательное нельзя, но в уточнении термобелья нет((
Підмітайло• 12 декабря 2023
Ответ дляВся в кредитах
Тогда нет, думаю. Это к нательному белью относится, как и трусы, пижамы.
Пффф 100%• 12 декабря 2023
Ответ дляАлесс
Послушаю.
По закону нельзя. А как угадать с размером?
Виробник надає розмірну сітку. Все інше як купуєте?
Пффф 100%• 12 декабря 2023
Ответ дляКрасота неземная
Ні.
Пффф 100%• 12 декабря 2023
Ответ дляАлесс
Якщо не підходить,повертаю
Все інше повертаєте, білизну - ні.
Пффф 100%• 12 декабря 2023
Ответ дляАлесс
Ви спитали,як я купую інше. Я вам відповіла за інше.
Білизну я не купую онлайн.
Вам оце нікого поклювати?🤦♀️
Білизну я не купую онлайн.
Вам оце нікого поклювати?🤦♀️
Я ж вам написала, як може не підійти якщо купуєте по розмірній сітці, виробник її вам надає для цього.
На ваше ’как угадать с розмером?’ Нічого вигадувати не потрібно
Ответ дляПффф 100%
😆😆
Місяц тому розмірній сітці замовила куртку 4хл😆,перезамовила на 3хл,потім перезамовила на 2х.
Як раз вгадала)
Термобілизна однієї відомої фірми зараз на мені,розмір 2хл. По сітці мій розмір 4хл.
І як купляти по вашому? Не всі ж порадниці зроблені по трафарету 90-60-90 и 43 кг)
Як раз вгадала)