Само_достаточная• Изменено 2 часа назад
Я знову з своєю тривожністтю. Обіцяю останній раз
Значить , гостював в нас мій син(20 років). ПоІхав до дому. Щасливо добрався вчора вечером, ранком після обстрілу відзвонився що все добре,
з моїм чоловіком вони домовлялися, що той фінансує покупку якогось крутого планшета , має купити у якогось друга його друга (35 тис), ще в обід син сказав, що виїзжає в Київ за ним , зустрінуться на КПІ ( ми в передмісті), :’тато гроші переказав мені’. Після цього якась тиша. Не бере телефон весь вечір. От тепер тривожуся. Білетів на жд немає, якщо треба їхати , то нічним автобусом завтра вечером ( вдень я маю справи по місцю).
Чи не Їхати? Дивне таке мовчання, вже б похвалився покупкою. А така тиша. Дзвонила раз 5 за день, не відповідає.. І в вайбері його немає.
Хвилююся. Завтра вдень, мабуть, буду дзвонити сусіду, щоб до нього сходив ...
Мені здається, що не вийшло купити, чи мого сина кинули на гроші...може ще якась фігня...щось пішло не так.
Де ця тривожність береться...
КротоТо• 2 часа назад
ви сказали що він у друга купував, то як його могли кинути? Те що трубку не бере, то погано. А раніше було що він цілий день не бере трубку?
Само_достаточная
• 2 часа назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Я б дзвонила сусіду зараз чи другу
Та там сусід через двір, це не сусідній квартирі( в сусідніх квартирах я не знаю теперішніх мешканців, сусідка в сусідньому під´їзді, але Їй ходити важко... І якщо мій син спить, його не добудитися, після ночі обстрілу може кріпко
спати. Або бути в навушники і не чути.
КротоТо• 2 часа назад
Ви впевнені що то у друга а не на олксі просто? Не буду тут писати про нашу історію щоб ще дужче вас в тривогу не вганяти
Само_достаточная
• 2 часа назад
Ответ дляКротоТо
Було, що не брав. Не бере з обіду. Ранком активно розмовляв. він міг мені сказати, що купує у друга свого друга, щоб я не хвилюватися.
Само_достаточная
• 2 часа назад
Ответ дляКротоТо
От не впевнена. Бо якось каже: це мені на КПІ їхати, кажу дрмовся на Вокзалі чи Видубичах так зручнігкипо ходу електрики, він: та , еі мені сказали на КПІ. Якось не дуже впевнений в спілкуванні
Алина-1240• 2 часа назад
Уверенны , что не наркоман или не вляпался во что то?) Как то странно, планшет у друга, чем цитрус , комфи не угодило. Если маргинальные друзья и за 1000 убить и побить могут. Если вы не троль конечно
КротоТо• 2 часа назад
нажаль ми вам не допоможемо. Може він прийшов і заснув а телефон відключив чи ще щось. Як тут вгадаєш.
Само_достаточная
• 2 часа назад
Ответ дляАлина-1240
Маргінальних друзів в нього точно не було.
Само_достаточная
• 2 часа назад
Ответ дляКротоТо
Та виклик іде, але не бере трубку...може телефон десь в траві посіяв, коли йшов до електрички через поле...
Само_достаточная
• 2 часа назад
Ответ дляКротоТо
а ви від нього як далеко живете? Він в якому місті?
700км.
КротоТо• 2 часа назад
Ответ дляСамо_достаточная
може й таке бути. А може на беззвучний поставив і забув. У мене тауке було.
Само_достаточная
• 2 часа назад
Ответ дляКротоТо
Може, але ж в вайбер не заходив з обіду. Хоча він рідко тим вайбером користується. Я бачу, що треба буде завтра Їхати.
КротоТо• 2 часа назад
Ответ дляСамо_достаточная
лягайте спати, ви всерівно нічим не допоможете зараз. А завтра подзвоните сусіду
Само_достаточная
• 2 часа назад
Ответ дляКротоТо
Дякую , так зроблю
Само_достаточная
• 2 часа назад
Ответ дляКротоТо
О! Глянула, в мене ще ж номер одної сусідки, завтра ранком Їй наберу!
Алина-1240• 2 часа назад
Ответ дляСамо_достаточная
Чтоб просто не было как у моей коллеги, постучали однажды менты, что сына садят за мошенничество, она квартиру продала откупила, через пару мес таки посадили за аналогичное, отсидел вышел-то снаркоманился, побил кого то, снова деньги собирает откупить
КротоТо• 2 часа назад
Ответ дляАлина-1240
у автора сын нормальный, зачем вы нагнетаете?
Алина-1240• 2 часа назад
Ответ дляКротоТо
Я не нагнетаю, как то странно, имея 35 штук вдруг понадобился планшет друга, не в комфи новый взять, а зачем то чужой б/у. А откуда тот друг его взял, может украл, с чего бы вдруг купил и продает
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляКротоТо
А может разводят, или куда то влип и требуют?..но это если автор не троль
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляКротоТо
Да и если автор не троль, ситуация мутная, давно бы набрала соседей, и все равно что поздно
БершкомангоЗар• 1 час назад
Інтуїтивно відчуваю щось негаразд. 35к і б/у планшет з рук навіть не близького друга? Оце найбільше якось вганяє у сумніви.
КротоТо• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
даже если так то чем она сейчас этому поможет? у нее и так тревожность
Само_достаточная
• 1 час назад
Ответ дляPrervana
Что-то случилось. И пусть это будет просто потеря телефона
Завтра буду знати. Він в мене досить самостійний, розпулювати вміє свої ситуації. З 9го класу живе в гуртожитку ( зараз буде 2й курс бакалавра).
Меряю от 0• 1 час назад
Из моего опыта мог просто просрать деньги, долг и т.д. Бывает. Но деньги то такое не самое главное.
Само_достаточная
• 1 час назад
Ответ дляБершкомангоЗар
Мене теж.