Бронетапці• 13 декабря 2023
Звідки Ви берети енергію?
Останнім часом, немає зовсім сил та нічого не хочеться, після роботи валяюсь з ніг, хочеться просто лежати і все. Вчора навіть їсти було важко приготувати. Якесь виснаження, як повернути собі сили?
Місяць пью вітаміни Аевіт та Олідетрим, но нічого не допомагає, сил щось взагалі немає (
Чебураха з перцем• 13 декабря 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Поділіться, будь ласка, контактами лікаря🙏
Куди Вам написать?
Свас в шоке• 14 декабря 2023
Ответ дляБронетапці
35, сплю 6 -7
Вашому організму треба більше
І каву виключіть , або хоча б скоротіть кількість
Якщо організм в стресі, то теж потрібно працювати над цим
Ярослава Николаевна• 14 декабря 2023
Рівень енергії залежить від того, як ми дбаємо про себе фізично і психічно, залежить від сну, їжі, фізичних вправ і психічного стану.
Звісно, показники вітамінів групи В і заліза також важливі.
Головне пам´ятати, що завжди є шанс все виправити)
Головне - реальними способами. Якщо треба допомога, то пишіть у приватні