Малявка ще та• 13 декабря 2023
Якщо меркурій ретро в наталі, то почався період везіння?
Власне питання в заголовку. Почався ретро меркурій, кажуть техніка лагає як ось київстар, договори і великі покупки бажано відкласти. Але десь читала, що якщо в натальній карті меркурій ретро, то навпаки діє позитив, а не негатив. Хто що знає? Дякую
ИМХОля• 13 декабря 2023
Ні, так це не працює)
Ретро в наталі говорить про кармічні борги (треба ще розуміти знак і дім знаходження). А транзитний у всіх однаково проходить - затримки з документами, загублені посилки і т.д.
Пузата Хата• 13 декабря 2023
Ответ дляИМХОля
Ні, так це не працює)
І дивіться як програється - затримки транспорту на кордоні.)
Ну чому одразу загублені посилки ?) Просто затримка велика. Чекаємо довго.
ИМХОля• 13 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
Я для прикладу, ретро меркурій має багато проявлень)
Малявка ще та
• 13 декабря 2023
Ответ дляИМХОля
Ні, так це не працює)
Дякую. Тобто якщо я скорпіон і ретро меркурій теж в скорпіоні в восьмому домі, то це кармічні борги пов´язані з фінансами?
Плакулька• 14 декабря 2023
Ответ дляМалявка ще та
Приєднуюся, тільки у мене четвертий дім..
Малявка ще та
• 14 декабря 2023
Ответ дляПлакулька
Це щось з батьками і домом пов´язано якщо не помиляюсь.