муха в кедах• 13 декабря 2023

Горло так сильно болить, дере. Температура та біль. Вірус?

Почалось все вчора, дуже сильно стало боліти горло, важко ковтати. Гранди видалені ще 11 років тому. Полоскала календулою. Ввечері була температура 37.2.
Вночі морозило дуже сильно і стала боліти голова, крутити ноги. Як почались сильні вибухи то вже не спала, прміряла температура 38, випила нурофен
Сьогодні весь день страшно дере в горлі, болить сильно і горло і голова, температура тримайтеся...
З ліків є спреї для горла, але вони нічого не допомагають.
В кого було подібне, напишіть будь ласка щось дієве від болю в горлі
Сиреневенькая• 13 декабря 2023
Зробіть стрептокок тест. Може бути стрептококова «ангіна». А ще краще, звернутися до лікаря.
автор муха в кедах • 13 декабря 2023
Ответ дляСиреневенькая
Гланди видалені
Ласковая_львица• 13 декабря 2023
Мені помагає полоскання теплою водою з додаванням хлорофіліпту
автор муха в кедах • 13 декабря 2023
Ответ дляСиреневенькая
Звісно краще до лікаря, але в мене немає сил навіть по квартирі ходити, я не дійду...
Сиреневенькая• 13 декабря 2023
Ответ длямуха в кедах
Гланди видалені
Це я зрозуміла, але це не міняє картину. Я теж не маю гланд, тому написала в лапках. Просто хвороби горла, не правильно вилікувані, дуже впливають на суглоби. Тому тут вам вже думати як правильно - тест чи до лікаря і вилікуватися вчасно і правильно.
Сиреневенькая• 13 декабря 2023
Ответ длямуха в кедах
Ви ж розумієте, що це ваше здоровʼя. Сильний біль у горлі може бути з будь-якого вірусу.
автор муха в кедах • 13 декабря 2023
Ответ дляСиреневенькая
Дякую за пораду
Сиреневенькая• 13 декабря 2023
Ответ длямуха в кедах
Дякую за пораду
Мені, до речі, завжди гарно допомагав Сангвірітрин (полоскання) + якісь пігулки типу (декатилену чи лісобакту) + полоскання гексаспрей, в складних випадках Ангіноваг. Але якщо ж температура, то завжди іду до лікаря, бо погані наслідки.
автор муха в кедах • 13 декабря 2023
Ответ дляСиреневенькая
Дякую велике за пораду, вже по стану буду дивитися, а так звісно що краще лікар та аналіз крові
КротоТо• 13 декабря 2023
Календула то мертвому припарки.Беріть Декасан і три рази по хвилині полощіть 3 р/д,3-5 днів.
Мішечок щастя• 13 декабря 2023
Вода, сіль, сода, йод - полоскала тиждень і пила багато теплого.
Мішечок щастя• 13 декабря 2023
автор муха в кедах • 13 декабря 2023
Ответ дляКротоТо
Дякую велике
автор муха в кедах • 13 декабря 2023
Ответ дляМішечок щастя
Дякую велике
автор муха в кедах • 13 декабря 2023
Ответ дляКротоТо
Напишіть будь ласка як ви його розводили, чи він готовий іде?
Воленс-неволенс• 13 декабря 2023
Возможно ковид у вас,сейчас он с горла начинается
автор муха в кедах • 13 декабря 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Можливо
Дуб береза• 13 декабря 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Як і сотні інших вірусів
КротоТо• 13 декабря 2023
Ответ длямуха в кедах
Не розводити.У флаконах скляних.Він дуже гидкий,але дієвий.
автор муха в кедах • 13 декабря 2023
Ответ дляКротоТо
Дякую велике