Подмигашка• 24 февраля в 21:35
що за вірус
Захворіла ще 3 тижня тому. кашель, драло горло, нежить. начебто стало легше. зараз болить горло і постійно бажання кашляти. температура 37,2 незалежно від ібупрофена і парацетамола. пішла в магазин - а там багато таких
Подмигашка
• 24 февраля в 21:37
Ответ дляБлиск думки
Корона нова, ви бачили що в Китаї робиться зараз?
ні. я не слідкую за китаєм
Кривая спроса• 24 февраля в 21:37
Ответ дляБлиск думки
Архив за 10 лет назад может помочь освежить память
Каждый год одна и та же песня
Подмигашка
• 24 февраля в 21:38
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Грипп или флу
грип за 40 температура. у мене був грип з температурою 41. зараз я відмовилася від тесту
ПробілНеПрацює• 24 февраля в 21:39
И главное все эти люди по магазинам ходят, чтобы побольше всех заразить?)
Подмигашка
• 24 февраля в 21:41
Ответ дляАтиква
37,2 Ви намагаєтеся збивати? Серйозно ?
Скоріш за все це Ви знайшли щось нове. Сайте кров загальну, подивитися що там. Зараз самий вірусняковий період. Так що новий могли знайти
було 37,7 спочатку. це на противотемпературних 37,2 тримаєтся
Колишня муза• 24 февраля в 21:43
Ответ дляПробілНеПрацює
Жизнь - боль. Доставку продуктов Вы им готовы оплатить?
Парова машина• 24 февраля в 21:43
якийсь вірус. назва вам чим допоможе?
лікування симптоматичне, а поствірусні симптоми можуть тривати досить довго.
відпочивайте по можливості, пийте багато рідини, вітаміни можна додати
Подмигашка
• 24 февраля в 21:44
Ответ дляПарова машина
якийсь вірус. назва вам чим допоможе?
я робила аналізи. там були порушення. а лікар сказав наблюдати. а потім горло стало боліти по іншому. тут є темки що не можу прибрати біль у горлі. а потім перестало боліти і почала кашляти
Подмигашка
• 24 февраля в 21:45
Ответ дляПробілНеПрацює
і не тільки по магазинам. я дивлюся блогерів з нашої области і такий же кашель
ПробілНеПрацює• 24 февраля в 21:46
Ответ дляКолишня муза
Им нет, себе приходится оплачивать из-за таких
Ответ дляПодмигашка
Ви там якось визначтесь. Ви ж пишете 37,2 незалежно від ібупрофену. Доречі 37,7 це теж не смертельна температура. Дайте організму зробити погані умови для вірусу. І зокрема зробити антітіла. Шо ви чудете? Максимум це візит щоб прослухати легені, виміряти кисень в крові і здати загальний аналіз крові. І все.
Ви точно не чоловік? Бо при температурі 37,7. Тільки в них зазвичай панічні нотки
Одужуйте. І не накручуйте
Подмигашка
• 24 февраля в 21:49
Ответ дляАтиква
Одужуйте. І не накручуйте
я була у лікаря. виписали ибупрофен при цей температурі. у мене безумно болить голова і я нічого не соображаю коли вище 37 і не їм... тому краще пити що призначили
Парова машина• 24 февраля в 21:51
Ответ дляПодмигашка
в мене було грві з болем у горлі, горло то боліло як при ангіні, то переставало боліти, то знову боліло. і так майже півтора місяці 🫠
і так двічі.
перший раз я шось активно робила. другий раз вже нічого не робила))
зараз купа вірусів, кожен організм по-різному на них реагує, плюс виснажується імунітет, плюс тривалий перебіг, а зверху можна ще шось нове підхопити.
укріплюйте імунітет ❤️ іншого рішення чи чарівної пігулки в даному випадку немає.
і так двічі.
Тирамісу на терасі• 24 февраля в 21:54
Хана , а локдаунов и прочего нет ..как так ? Маски где ??
Тирамісу на терасі• 24 февраля в 21:55
Уже забыли как до корономрачия болели гриппом ,болела ещё 2016 так что думала умру ...достали , каждый год такое
Подмигашка
• 24 февраля в 21:56
Ответ дляТирамісу на терасі
це не грип. хоч лікар слав мене на тест на грип. температура у мене замала
размахер• 24 февраля в 21:58
Ответ дляПробілНеПрацює
Я заметила, что люди, в момент, когда они как раз заразны стремятся куда-то идти в люди.
Такое впечатление, что вирус влияет на их поведение и психику.
Одна моя знакомая никогда не лезла обниматься и целоваться. Встречаю её - красные глаза, страдальческое лицо, нос распухший, сморкается и лезет обниматься и целоваться ко мне и ребенку и жалуется, что как она сильно заболела. И лезет в мой телефон, лицом и руками с носовый платком в жмене, что-то там найти и мне показать. Хотя, не специально, человек нормальный
ПробілНеПрацює• 24 февраля в 22:22
Ответ дляразмахер
У меня подруга такая. Спокойно приходит в гости она или ребёнок больной, я несколько раз после таких гостей поболела и начала спрашивать потом здоровые или нет? Обижается) объяснила. У меня есть хронические болезни, я тяжелее переношу вирусы и дольше. Всё равно обижается, но больные больше не приходили😀
Кривая спроса• 25 февраля в 02:08
Ответ дляТирамісу на терасі
Во Франции в больницах маски обязательны с декабря где-то
В магазинах тоже много людей в масках