Удальонка• Изменено 14 декабря 2023

Це може бути коронавірус?

Я лежала в лікарні з дитиною, виписалися, і ще там я почала хворіти, симптоми: пече, болить горло, сильний нежить, закладений ніс, голова інколи болить, вухо з однієї сторони закладає, повіки болять трохи, ломота в тілі, а температура дивна до 36 не досягає, 35.5-35.7, я в ковідні роки перехворіла тільки омікроном тому не знаю чи це коронавірус.
Купи слона• 14 декабря 2023
Звичайне ГРВІ , ніхто не визначає типи вірусів , бо це ні на що не впливає
автор Удальонка • 14 декабря 2023
Знаю, що тут вже було 100 500 тем про коронавірус, але я тоді не хворіла, мені погано зараз , сьогодні записана до лора.
автор Удальонка • 14 декабря 2023
Ответ дляКупи слона
Дякую.
Трактор Віка• 14 декабря 2023
Ответ дляУдальонка
Зараз ковід переноситься як звичайне ГРВІ. Не переймайтесь дуже. Лікування буде однакове.
Не за Будка• 14 декабря 2023
Ми з чоловіком перехворіли два тижні тому на ковід. Спочатку я, думала звичайне ГРВІ, а коли захворів чоловік і пішов відкривати лікарняне, йому зробили тест, виявилось ковід. Зараз лікарняний виписують на 5 днів, якщо не буде ускладнення.
автор Удальонка • 14 декабря 2023
Ответ дляНе за Будка
Спасибі, теж треба зробити тест.
ДеньгиНеСдаю• 14 декабря 2023
Вот это и короновирус,горло очень боли́,темпер ниже 36
Не за Будка• 14 декабря 2023
Ответ дляУдальонка
Спасибі, теж треба зробити тест.
Йдіть в поліклініку до сімейного, там безкоштовно роблять
автор Удальонка • 14 декабря 2023
Ответ дляНе за Будка
Сьогодні записана до лора, завтра до сімейного, піду зроблю тест.