Смайликівна• 15 декабря 2023
Ви б купили малесеньку квартирку за кордоном?
Просто , щоб була , під здачу, для життя вона замала і все одно потрібно орендувати
Результат:
вже голосів:
107 (72.3%)
Так
31 (20.95%)
Ні
10 (6.76%)
Результат
Кудрі кручу сама• 15 декабря 2023
Ответ дляСмайликівна
Так
а покупка дает хоть ВНЖ? если нет - как же в ней жить?
Смайликівна
• 15 декабря 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Ні, нерухомість не дає привілегій, в нас робочі титри
Пацан к успеху шел• 15 декабря 2023
Ответ дляСмайликівна
Це околиця Парижу неподалік метро, квартири вже дивилася вживу
Вы тот ещё инвестор
То « закордон», то Франция, то « столица» , то Парижский регион , то околица Парижа
Это как бы существенно для инвестиционной оценки, а у вас все однаково
Кудрі кручу сама• 15 декабря 2023
Ответ дляСмайликівна
понятно. знакомые тоже рассматривают вариант приобретения недвижимости за границей
Смайликівна
• 15 декабря 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Вы тот ещё инвестор
5 км до Парижу , якщо вам так суттєво , формально це інше місто, по факту , де їздить метро - паризький регіон в нерухомість дорога
talvitarina• 15 декабря 2023
еще до войны мой муж загорелся идеей купить квартирку где-то на морском побережье в Хорватии или Черногории. Мне эта идея не понравилась, потому что для меня было бы странно ехать отдыхать куда-то в другое место, если есть квартира на море. А каждый раз ездить в одно и то же место я не хочу. Эх, вот это у меня проблемы были(((
Смайликівна
• 15 декабря 2023
Ответ дляtalvitarina
Я біля моря тому і не розглядаю покупку
Пацан к успеху шел• 15 декабря 2023
Ответ дляСмайликівна
Мне вообще пофиг, но вот туристам , ищущим аренду, существенно важно расположение
Парижский регион или Париж )
Смайликівна
• 15 декабря 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Парижский регион или Париж )
Важливо близькість до метро і щоб район хороший
Нічого вдягти• 15 декабря 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
может купить квартиру нерезидент и не гражданин?
Может,.и даже ипотеку взять , но что потом ? Есть ли в этом смысл? Я не вижу...
Нічого вдягти• 15 декабря 2023
Ответ дляСмайликівна
Я не бухгалтер , продали нерухомість в Україні
А резидентство чи громадянство в вас маєте ? Якщо ні , то не має сенсу вкладати грощі.
Смайликівна
• 15 декабря 2023
Ответ дляНічого вдягти
Маєте на увазі, що нема сенсу таку маленьку купувати?
Нічого вдягти• 15 декабря 2023
Ответ дляСмайликівна
Якщо в вас не має громадянства чи резиденства , і ви знаходитись тимчасово по українській схемі чи іншій то не має сенсу вкладати грощі в любу
Смайликівна
• 15 декабря 2023
Ответ дляНічого вдягти
Нема поки що , але ми тут будемо жити
Смайликівна
• 15 декабря 2023
Ответ дляНічого вдягти
Ні, ми не оформляли тимчасовий захист
Нічого вдягти• 15 декабря 2023
Ответ дляСмайликівна
Нема поки що , але ми тут будемо жити
Ну в кожній країні свої правила для отримання , і все не так просто. Квартира не дає право отримати резиденство чи громадянство для цього є певна процедура ..
Смайликівна
• 15 декабря 2023
Ответ дляНічого вдягти
Я про це і писала, що квартира привілегій не дає. Процедури я знаю .
Нічого вдягти• 15 декабря 2023
Ответ дляСмайликівна
Я б не купляла , а взяла іпотеки на більшу площу , якщо у вас є впевненість що ви тут залишитесь
Смайликівна
• 15 декабря 2023
Ответ дляНічого вдягти
Іпотеку можемо взяти лише через пару років
Нічого вдягти• 15 декабря 2023
Скільки років ви там живете ? Просто буває що коли зразу приїхав то’ вау’ потім через деякий час дивишся на все з іншого боку .. тому добре зробіть свій вибір.. Але я б на вашому місці зачекати з покупкою
Смайликівна
• 15 декабря 2023
Ответ дляНічого вдягти
Постійно 2,5 роки, з європейських країн вона мені найбільше подобається для життя
Кудрі кручу сама• 16 декабря 2023
Ответ дляНічого вдягти
дык о том и речь(((
Нічого вдягти• 16 декабря 2023
Ответ дляСмайликівна
Тоді купляйте раз подобається