БолеИменее• 15 декабря 2023

Хтось пив лімфорен? Так хвалять в тіктоці.

Чи правда що так допомагає схуднути?
Сирожено_пирожено• 15 декабря 2023
Да, пийте 4 рази на день, але нічого не їсти

Твердая валюта• 15 декабря 2023
Ну от дайте відповідь сама собі:’яким чином пігулки можуть допомогти схуднути?’ І якщо б це було так просто, то всі худли би так.
Максимум що можуть такі таблетки і їм подібні,так це зігнати з вас воду і дати можливість Вам добряче проср*тися, вже вибачайте за прямоту.
Див не буває. Щоб бути у гарній фізичній формі, треба слідкувати за тим що кладете в рот і пахати як проклята
Пасти Ла• 15 декабря 2023
Даже если в тик-ток будут говно рекламировать, найдутся те, кто будут его есть.
Мая твая не панимать• 15 декабря 2023
Ответ дляТвердая валюта
Мне амфетамин очень помог похудеть за месяц. И не ела
Спішу - перекидаюсь• 15 декабря 2023
Автор, с какое там действующее вещество?
Аноним с кешбеком• 15 декабря 2023
Ну если в тик-токе рекламируют - надо брать! 😂
ЧупакабраЗеБест• 15 декабря 2023
это из той категории ’пейте и худейте, неоткорые умирают или остаются инвалидами. но вы все равно пейте.’
Царівна Жабка• 15 декабря 2023
Ага,напомнило ксеникал-от которого все обсирались,но все равно пили
ЯниЯ• 15 декабря 2023
В інструкції ’ стимулює апетит’ яким чином це сприяє схудненню?

Оцененная• 15 декабря 2023
О, і я кинула в корзину його. А хіба для схуднення він? Я зрозуміла що від набряків, від застою лімфи. Комплекс для очищення лімфи та покращення функціонування лімфатичної системи