КАПСЛОЧНИЦА• 15 декабря 2023
Темные волосы и много седины. Как часто краситесь?
Опрос только для тех, у кого темные волосы и много седины.
Используете ли вы спреи для отросших корней между окрашиваниями?
Результат:
вже голосів:
24 (26.37%)
Раз в месяц
22 (24.18%)
Раз в 3 недели
14 (15.38%)
Не крашу вообще
13 (14.29%)
Тыц
11 (12.09%)
Реже раза в месяц
4 (4.4%)
Раз в 2 недели
3 (3.3%)
Раз в неделю
Закусенец• 15 декабря 2023
Я тягну до місяця, але зі спреями. Плюс працюю вдома і мало буваю серед людей
КАПСЛОЧНИЦА
• 15 декабря 2023
Ответ дляФайна дівка
А що за спреї? Не чула про таке)
загуглите например L´ORÉAL PARIS Тонирующий спрей для мгновенного закрашивания отросших корней ’Magic Retouch’
но из много разных фирм
Физрукая• 15 декабря 2023
Решила этот вопрос мелированием.
И тонирую раз в 10 дней в домашних условиях 6й
Файна дівка• 15 декабря 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
но из много разных фирм
І під будь-який темний тон фарби норм. вигляд?
КАПСЛОЧНИЦА
• 15 декабря 2023
Ответ дляФайна дівка
там много разных оттенков
Винник• 15 декабря 2023
Ответ дляФайна дівка
Особисто у мене зовсім не норм(( лягає погано, потім мажпться на постіль і т.д.
Пацелуйнитуда• 15 декабря 2023
Ответ дляФизрукая
Решила этот вопрос мелированием.
Как часто обновляете мелирование? Корни получается незаметно отрастают и седину не видно?
Сало не люблю• 15 декабря 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Я не комплексную, недели 3 + могу ходить
І я, ось уже більше місяця.
В мене сильно видно, коли пальмочку на голові роблю, а коли розпущене- то терпимо.
Піду завтра стригтися, а потім вже й пофарбую.
Маргарита и Мастер• 15 декабря 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
но из много разных фирм
Якщо чесно - фігня ці всі спреї. Нанести так, щоб шкіру не закрасило, а тільки волосся при корнях - мало можливо, все одно краситься і нерівномірно. На волоссі потім ця краска виглядає як чорна пудра))), вигляд не дуже + береться до рук, бруднить наволочку, якщо вузьке горло як у светра. У мене італійська, бо перед тим Лореаль був і він взагалі фіговий. А по факту обидві десь однакові(
Якщо нікуди не йду в люди, то дотягую хоча б до місяця (працюю з дому), а в магазин під домом хожу як є - плювати хто побачить біле при голові, я своє волосся ’економлю’)), бо лізе від покрасок
Дивне створіння• 15 декабря 2023
Надоело краситься каждых 3 недели, если реже - вид ужасный, поэтому перешла в блонд. Другое дело, конечно.
ЖаннаНеАгузарова• 15 декабря 2023
Коли сивини 80% то треба було двічі на тиждень, я стомилася від цього і здалася перефарбувалася в світлий, і то вистачає на три тижні але дотягую до місяця
Физрукая• 15 декабря 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Мелирование два раза в год.
Если регулярно тонироваться, то седина маскируется