Указка• 16 декабря 2023

Прошу порадити крем для обличчя відновлюючий (після ретинолу)

Дівчата, порадьте крем, який використовується для відновлення шкіри. після пілінгів, ретинолу, ін. Такий, що не пече. Дякую

мені сподобався скінсютікалс 2:4:2, брала пробник. але трохи задорого... ще колись енвайрон купувала зволожуючий, також класний був. хотілось би почути інші поради

п.с. всі аптечні печуть
Матраскин Брат• 16 декабря 2023
Real barrier, Atopalm
Новопоштинская• 16 декабря 2023
Гідрадерм сесдерма
Все буде• 16 декабря 2023
Под крем сначала гиалуроновую сыворотку,потом не печет ,без нее пекут все. Сейчас использую крем Анна Лотан
Моторошні троянди• 16 декабря 2023
И даже такой печёт? Мне очень зашёл после лечения акне системными ретиноидами.
Дама_с_караваем• 16 декабря 2023
в аптечных посмотрите, вам нужен нейтральный крем

Заспокійливий бальзам La Roche-Posay Cicaplast Б5+ для пошкодженої або подразненої шкіри
автор Указка • 16 декабря 2023
Ответ дляМоторошні троянди
з останнього такий, тут радили, то пече
Моторошні троянди• 16 декабря 2023
Ответ дляУказка
з останнього такий, тут радили, то пече
Да, такой печёт , у меня синий такой. Сейчас им домазую, т.к уже кожа лучше после крема что выше показала.
Тётя Хрюша• 16 декабря 2023
У мене аптечний Авен. Перший крем, який підійшов. P.S. Я на третиноїні.
Тётя Хрюша• 16 декабря 2023
Такий. чомусь не кріпиться фото https://makeup.com.ua/ua/product/192945/