СМСница• 16 декабря 2023
А кто-то досмотрел сериал Манифест? там где самолет попал во временную
что в итоге это было? я сдалась на 2м сезоне
очки_ннадо• 16 декабря 2023
его не продлили, там нет окончания, идея была классная, я думала будет новый Лост, а в итоге сняли фигню
СМСница
• 16 декабря 2023
Ответ дляочки_ннадо
тю блин
так так и. неизвестно что это с ним стало?)
Наверняка• 16 декабря 2023
Додивилась через серію, з цікавості чим закінчиться. Сенс типу Бог вибрав випадкових людей в літаку щоб за їх діяннями визначити, чи людство знищити чи дати знову шанс. В кінці літак типу приземлився, а не зник, не всі пасажири на ньому повернулися, якщо я добре п´амятаю, ті які не пройшли суд, тобто перевірку своїх діянь в процесі серіалу - померли. Багато тих, хто ніби помер по сюжету знову живі. Всі памятають ті п´ять років, крім хлопчика.
СМСница
• 16 декабря 2023
Ответ дляНаверняка
ааа дякую дуже!! )
очки_ннадо• 17 декабря 2023
Ответ дляНаверняка
Ооо так там все таки было продолжение, надо глянуть последнюю серию