Мирного вечора! Ніч на 12 листопада стала найстрашнішою в житті мого чоловіка та 5 його побратимів. Вони теж хотіли жити, хотіли миру, повернутися до своїх сімей і жити звичайним життям. Вони давно перестали мріяти і щось планувати, бо в тому пеклі кожен день був як останній.
12 листопада назавжди змінило моє життя, воно перекреслило все. Воно принесло дикий біль, який не вщухає ні на хвилину. Воно забрало батька у нашого трьохрічного сина, який вже через рік-два в силу свого віку, його не пам´ятатиме, від чого біль стає ще нестерпнішим. Коли ти бачиш, що війна триває далі і які страждання вона приносить нашим хлопцям, до твоєї особистої болі додається ще одна, за всіх. І це ламає
Я прошу всіх по можливості долучитися до збору на дрони для 53 ОМБр, де служив мій чоловік. Тепер це моя сім´я і я хочу, ЩОБ ВСІ ВОНИ ЖИЛИ!
🔗Посилання на банку
💳Номер картки банки 5375 4112 1014 9840
Звіти тут:
Відео, яке хлопці записали спеціально для Kidstaff:
Зазвичай роблю це мовчки, але так хочеться позлити отих дизлайкерів, що відпишусь. Ловіть автор +, нехай хлопці повертаються живими, а ота русня 3,14дарасня згине. А матрьошкам до уваги - збирали, збираєм і будем збирати, здохніть.