Мой_ужин• 17 декабря 2023

Найкращий спрей для розчісування волосся

Волосся тонке, але густе, дуже путається , після миття навіть з кондиціонером неможу розчесати. З останнього - спрей ельсев двуфазний рожевий, ефекту нуль.
Дивлюсь на ці ( по відгукам, і з того, що не пробувала).
Заздрість то погано• 17 декабря 2023
Користуюсь глискур

Позаземний розум• 17 декабря 2023
Третья картинка - покупала такой, неплохой, но не фонтан. Возьмите из линейки Матрикс. Отличные продукты
Бубль Гум)• 17 декабря 2023
Вже сьогодні хвалила в іншій темі,не спрей ,але краще нічого ще не знайшла
Радість моя• 17 декабря 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Користуюсь глискур
Помимо легкого расчесывания, есть еще какие то плюшки у него?
Вишиванка• 17 декабря 2023
А вы мае е танго тизер ?
Natal_ka91• 18 декабря 2023
Ответ дляВишиванка
А вы мае е танго тизер ?
Коли волосся заплутане, сильно вона не врятує ситуацію
Настасья Пицун• 18 декабря 2023
Ось моє рішення такої ж проблеми. Щітку точно купіть
Біле пальто• 18 декабря 2023
А какой у вас кондиционер? У меня точно такие же волосы и такая же проблема, я тут не раз свои колтуны показывала;(
Сейчас справляюсь бальзамом Пантин и обязательно сушу феном на браш, тогда колтунов нет
МамулькаЮльки• 18 декабря 2023
ING 10 в 1 норм але як на мене трохи обтяжує волосся
You look, теж нічого
Спробуйте luxliss спрей кокосова серія дуже класний.І ще для кінчиків органове масло CHI або капсули еліпс

Вишиванка• 18 декабря 2023
Ответ дляNatal_ka91
Просто купіть, не пожалкуете
Единорог помог• 18 декабря 2023
You look professional отличный спрей,и зелёный и розовый)обожаю его!
Natal_ka91• 18 декабря 2023
Ответ дляВишиванка
Просто купіть, не пожалкуете
В мене є, оригінал
Без спецспреїв все-одно тяжко розчісувати волосся, у мене теж дуже плутається
Не худа ні разу• 18 декабря 2023
Ответ дляБіле пальто
А какой именно пантин? Мне ельсев, глискуры не помогают :( Выход только укладка с кучей пены и геля. Но волос сечется...
Блакитне небо• 18 декабря 2023
Первый и третий пробовала, первый шикарен
Біле пальто• 18 декабря 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Не худа ні разу• 18 декабря 2023
Ответ дляБіле пальто
фото
Вот спасибо большое :) Попробую.
Кава з адреналіном• 18 декабря 2023
+
ЗаведУющая• 18 декабря 2023
Ответ дляНастасья Пицун
CHI не решает эту проблему, щетка также есть
Горлаю зрання• 18 декабря 2023
Я пользуюсь спреем John Frieda
У них разные продукты есть для облегчения расчесывания

ИНЬэтовамниЯНЬ• 18 декабря 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Користуюсь глискур
да, глискур, особенно черный, это класс!
Мрію про космос• 18 декабря 2023
для меня этот
автор Мой_ужин • 18 декабря 2023
Ответ дляВишиванка
А вы мае е танго тизер ?
Маю, така фігня, якщо чесно.
Фрикаделька• 18 декабря 2023
У мене така ж проблема, і у доньки.
У мене волосся до плечей, розчісую хвилин 10-15.
Нумеро є - що попало
Гліскур чорний більш менш - Ельсев рожевий краще, але не вау
Більше допомагають масла, але більшість сушить волосся

Поки що подобається chi - сірий з червоними буквами - вище фото кидали.
Спочатку не сподобався. А потім навчилась користуватись і розчісуюсь набагато легше. І волосся після нього гарне, як шовковисте.
lisenok_8282• 18 декабря 2023
у дочери такая проблема. с садиковского возраста пользуемся Глис кур. До этого перепробовали, все, что было в магазинах. CHI вообще говно оказалось, не понравился.
Пез Году Неделя• 18 декабря 2023
Profistyle 12 реальных эффектов