А я кумедна• 19 декабря 2023

Вихід після декрету

Доброго дня!
Цікавить , як ви виходили на роботу після декрету, на попередне місце, вас там чекали, через 2/3 роки!? Чи казали пока😁
Мудрецыха мира• 19 декабря 2023
Звісно чекали, бо декретне місце . Людина, яка шла на заміну, це знала, і перейшла на іншу посаду. Я попередила за 2 місяці, що буду виходити 100%..Щоб був час людині найти посаду.

Ушла и Пришла• 19 декабря 2023
Ждали.вышла раньше положенного
Страхованная• 19 декабря 2023
Чекали, але я на той момент уже непогано заробляла з дому, тому написала заяву на звільнення за кілька днів до виходу з 6 річного декрету (2 дітей підряд)
тогдалия• 19 декабря 2023
Не шла в декрет, что бы не потерять место
БлинчикБезСметанки• 19 декабря 2023
Ответ длятогдалия
А кто был с ребенком? Няня?
тогдалия• 19 декабря 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А кто был с ребенком? Няня?
В основном я и муж
Не кую, не мелю• 19 декабря 2023
Так всіх чекали, прикольно. 2 моїх подружок попросили на вихід після декрету

Ясамаякрасивая)• 19 декабря 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
На моей работе тебя еще уговаривать будут остаться, уволиться в принципе тяжело)
Телефон Рубика• 19 декабря 2023
Меня ждали спустя 5 лет декрета) звонили, спрашивали не готова ли я выйти) Но началась война, я с ребенком уехала, а вернувшись домой написала заявление на увольнение, поняла, что не хочу пока работать там, хотя коллектив шикарный, начальник золото, нг зп...я на бензин больше потрачу...
автор А я кумедна • 19 декабря 2023
Мене теж звали, але дитина була ще мала, сказала, що планувала коли дитині буде 2 роки, щоб віддати в садок!
Знаю, що вже взяли когось, і мені більше не писали!
Я б не хотіла повертатись, але війна, пару раз була на співбесіді, одні дуже ніс крутили, коли дізнались, що маленька дитина.
Час ще є , цікаво, це ви повинні дізнаватись у кадрів чи вони вам повідомляють?
ЛисаЛилу• 19 декабря 2023
Ось мала б виходити з відпустки. Але я туди не ходила))