Обнемашечка• вчера в 20:56
Підкажіть будь-ласка як краще шукати роботу в Європі якщо я в Україні проживаю
Чи варто довіряти організаціям по працевлаштуванню? Хочу на якийсь час поїхати з України
Обнемашечка
• вчера в 21:05
Ответ дляКумася
В Європі , конкретно де і ким ?
Я б пішла в магазин на викладку товару або можливо на склад брендового одягу, зараз вчу англійську щоб хоча б ця мова була
Бубль Гум)• вчера в 21:05
Все залежить від того, що ви хочете знайти, яка країна, рівень мови, як надовго та інше
Кумася• вчера в 21:07
Ответ дляОбнемашечка
В якій країні ? Для тих варіантів які написали , потрібна мова ( хоть трохи) дозвіл на роботу . На англійській не всюди розмовляють , тим паче на складах
Обнемашечка
• вчера в 21:11
Ответ дляКумася
Мені пропонують знайомі спробувати Нідерланди, стати на захист отримати житло в муніципалітеті і йти працювати і вчити мову потроху
Khmelnichanka• вчера в 21:14
Ответ дляОбнемашечка
В Нідерландах зараз дуже туго з житлом.
Ні, не так.
ДУЖЕ ТУГО.
Ні, не так.
ДУЖЕ ТУГО.
СкрипяСердцем• вчера в 21:14
Ответ дляОбнемашечка
Работодатель не будет вас ждать, пока вы оформите документы.
Выкладка товара достаточно ’сладкая’ вакансия и для местных (особенно если это крупная сеть супермаркетов и сам супермаркет большого формата).
Сидя в Украине с вероятностью 99,9% вы нарветесь на мошенников. Жаль удалили пост из моей группы, но в двух словах: вакансия упаковка на складе Амазона во Франции, страховка, все плюшки, ЗП на руки... от €2500 после вычета налогов при рабочей неделе 35 часов. Для понимания: ЗП за такую работу - смик(минималка), а именно €1400 на руки.
Выводы делайте сами
Метелик• вчера в 21:15
Ответ дляКумася
Почему тем более? Работала на складах, прекрасно говорили все по английски
Обнемашечка
• вчера в 21:15
Ответ дляKhmelnichanka
В Нідерландах зараз дуже туго з житлом.
Ні, не так.
ДУЖЕ ТУГО.
Ні, не так.
ДУЖЕ ТУГО.
Якраз була в гостях в знайомих в їх муніципальному житлі все дуже добре і сказали що є вільні місця
СкрипяСердцем• вчера в 21:16
Ответ дляКумася
Муж работает на выкладке товара в супермаркете 3 года: язык начал учить только в прошлом году. Отлично справляется с работой. Язык жестов универсален. И его понимают:)))
Обнемашечка
• вчера в 21:17
Ответ дляСкрипяСердцем
Выводы делайте сами
Я всю жизнь про работала директором супермаркета в Украине то думаю справилась бы если б язык подучить. Выкладывала товар постоянно и много
СкрипяСердцем• вчера в 21:17
Ответ дляKhmelnichanka
В Нідерландах зараз дуже туго з житлом.
Ні, не так.
ДУЖЕ ТУГО.
Ні, не так.
ДУЖЕ ТУГО.
По моему сейчас так везде: и с жильем и с работой:(
Обнемашечка
• вчера в 21:18
Ответ дляСкрипяСердцем
Просто там зп трохи вищі, потім накопити грошей і зняти кімнату там наприклад
СкрипяСердцем• вчера в 21:18
Ответ дляОбнемашечка
Ваш опыт в Украине никого не интересует.
Если у вас уже есть где жить, вам помогут, то о чем тут ваша тема?
Едьте и работайте
Обнемашечка
• вчера в 21:19
Ответ дляСкрипяСердцем
Едьте и работайте
Я саме про пошук роботи запитала, мій колега якраз і працює в магазині і говорить значно легше ніж в Україні
И.О. людини• вчера в 21:19
Автор, у вас гарні навики і тим паче в Нідерландах є знайомі. Туди і їдьте, гарна країна, нормальні гроші платитимуть
СкрипяСердцем• вчера в 21:20
Ответ дляОбнемашечка
Вы уже подкованы информацией и возможностями.
У чему ваша тема?
Khmelnichanka• вчера в 21:20
Ответ дляОбнемашечка
Посадові особи сказали? Чи знайомі?
Сама вумна тутички• вчера в 21:20
Ответ дляKhmelnichanka
В Нідерландах зараз дуже туго з житлом.
Ні, не так.
ДУЖЕ ТУГО.
Ні, не так.
ДУЖЕ ТУГО.
А вы откуда знаете
Обнемашечка
• вчера в 21:20
Ответ дляИ.О. людини
Просто я втратила в Україні все, знайомі кличуть що можуть допомогти влаштуватися в на захист, я вагаюся а є тільки декілька місяців на роздуми
СкрипяСердцем• вчера в 21:21
Ответ дляОбнемашечка
Ну так вам же сказали что помогут
Работать да, легче, особенно с учётом соблюдения всех норм законодательства
тянитолкайка• вчера в 21:21
Ответ дляОбнемашечка
Найкраще шукати на місці, супермаркети завжди набирають персонал
Обнемашечка
• вчера в 21:22
Ответ дляKhmelnichanka
Посадові особи сказали? Чи знайомі?
Знайомі які займаються там волонтерством і допомагають українцям
Khmelnichanka• вчера в 21:22
Ответ дляСама вумна тутички
А вы откуда знаете
Послухайте. Я нікого не відмовляю. Але саме в цій країні, як і в Бельгії і ще ряді країн - зараз найважче отримати житло. Дай Бог, щоб у автора все склалось.
Обнемашечка
• вчера в 21:23
Ответ дляСкрипяСердцем
Ну так вам же сказали что помогут
Я боюсь що не знайду роботу, або не осилю а жити за 300 євро допомоги дуже складно буде
Обнемашечка
• вчера в 21:24
Ответ дляKhmelnichanka
Мені обіцяють допомогти з захистом і місцем де жити, питання в тому як роботу знайти, щоб потім можна було на орендоване житло і чи вивезу одна
И.О. людини• вчера в 21:24
Ответ дляОбнемашечка
Звичайно їдьте, займе якийсь час на дозвіл на роботу (здається так, я не спец))), теж слухала, що важко з житлом, але ж може вам знайдеться місце. Тим паче, якщо ви самі (без дітей) їдьте і навіть не сумнівайтеся, в Україні все одно нормального життя вже не буде у всіх нас. Знайомі розповідали, що саме роботи в Нідерландах вистачить на всіх))) мінус один - погода
СкрипяСердцем• вчера в 21:25
Ответ длятянитолкайка
Набирают всегда, но не факт что они хотят видеть в штате украинцев тем более без языка. И не забываем преимущества местных
Я чисто случайно попала в супермаркет и то, потому что дружила с людьми которые тут давно и они имели обширные знакомства и я тупо висела на человеке чтобы он лично отнес мое резюме. До этого я дважды отправля его в магазин и мимо.
Обнемашечка
• вчера в 21:25
Ответ дляИ.О. людини
Я тільки повернулася з них мені підійшла