bgs090• 19 декабря 2023

Заява на шлюб в дії

Доброго дня!
Така ситуація- вирішили одружитися. Мій наречений військовий і наразі в Львівській області. Пішов подати заяву на одруження на 5 січня. Йому почали розповідати, що потрібна я і документи! від командира, що його не відправлять в зону бойових дій! (Якого **** сільській раді розказувати військову інформацію? хз) і чекати 30 днів.

Можливо вони і праві, але ми вирішити подати заяву через дію. Будь ласка, хто мав такий досвід- поділіться.
Дякую!
вре_Динка• 19 декабря 2023
А в відпустку його не відпустять? 30днів чекати не обов’язково. Друзі хотіли через дію, не змогли

Sunny Hanny• 19 декабря 2023
Тю, так зараз же є неначе день в день.
А в дії в мене взагалі і опції такої немає. Може то для повторних шлюбів не розраховано😂
автор bgs090 • 19 декабря 2023
Ответ длявре_Динка
Відповіли в сільській раді, де він наразі служить, що треба чекати...
маринель-наумка• 19 декабря 2023
30 днів чекати не пттрібно, одружити можуть і в той же день. Ніякі додаткові документи не вимагають від командира . Через дію подати можете . Просто увпжно заповнюєте всі дані. Ваша присутність для подання заяви потрібна
автор bgs090 • 19 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
Тю, так зараз же є неначе день в день.
А це треба не з телефону, а з комп’ютеру- тоді все видно
вре_Динка• 19 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
Тю, так зараз же є неначе день в день.
Для цього треба щоб відпустили, а його не відпускають
автор bgs090 • 19 декабря 2023
Ответ длямаринель-наумка
Дуже дякую!
вре_Динка• 19 декабря 2023
Ответ дляbgs090
Півроку тому мої друзі не змогли, бо не працювала ще ця штука, спробуйте, раптом зараз вже вийде
вре_Динка• 19 декабря 2023
Ответ длямаринель-наумка
Командир має відпустити

маринель-наумка• 19 декабря 2023
Дія працює, буває, що висить . Але потрібно підписати заяву двома ецп. Обираєте відділ , куди подаєте заяву-уважно , бо назви схожі, можете не той обрати , уважно заповнюєте всі дані, орган видачі паспорта повністю переписуєте з паспорта без скорочень , якщо розлучені - пишете який документ є підставою , уважно, повністю - бо повернуть заяву
маринель-наумка• 19 декабря 2023
Ответ длявре_Динка
Командир має відпустити
Командир має відпустит, коли на руках в нього буде документ, що призначена реєстрація, а документ видається після поданої заяви, а заяву він не може подати , бо командир не відпускає це як правило..... тому черкз дію
автор bgs090 • 19 декабря 2023
Ответ длямаринель-наумка
Ось така от ситуація((
автор bgs090 • 19 декабря 2023
Ответ длямаринель-наумка
Дуже дякую за роз’яснення!