Сьогодні відвідуючи в спорт-зал,помітив,що всі чоловіки,які були присутні на тренуванні,займалися без навушників а всі дівчата,які були присутні,були з кам´яними мінами на обличчі та з навушниками у вухах.До речі,помічаю цю тенденцію не тільки у залі а й дедалі частіше на вулицях та в різних громадських закладах.Дівчата,що з вами відбувається і що саме так сильно повпливало на вас за останні 10 років?Не знаєш на якій козі до вас підїхати.
Ондатрова шуба• 19 декабря 2023
Ответ дляСтранник-4e87
Всі заняті та ну.Здебільшого ви зараз на морозі не тільки до мене а й до багатьох чоловіків.Щось з вами точно не те останнім часом.Не можуть же бути більшість хлопців,поганими.А інтернет гуде про сучасних дівчат та жінк,цього не приховати.Хіба що якомусь забитому лоху можете навішати.
Ну от вам і навішують
Тётя Хрюша• 19 декабря 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Не обслуживающий персонал. Сходи на ресепшен, там всем улыбаются и никаких наушников.
Там теж не дають(
Ответ дляПомидорина
Вы из тех, кто на улице придалбывается к девушкам ’ты че это идешь хмурая, девушка должна улыбаться’? тогда вот что скажу, такие предъявы настраивают только на негатив к говорящему, и улыбки от этого не прибавится
Так,я з тих що можу підійти познайомитися будь-де.Я без комплексів в цьому плані.Було б з ким знайомитися,це вже питання зовсім інше.
Потішаюся• 19 декабря 2023
Ответ дляСтранник-4e87
Так ні з ким не хочуть.Що всі херові?
С чего вы взяли, что ни с кем?) Только с вами или такими, как вы.
Ответ дляСтранник-4e87
То ви всі такі зараз.Дивно.Я розумію що ви напишете зараз що проблема в мені або в чоловіках.Мені вже вище написали.
ой та підіть в Веранду на Дніпрі, чи ту Аляску, там купа дівчат, які просто водичку попивають і чекають що до них хтось підійде познайомитися, замовить їм поїсти та попити, і на конику покатає
п.с. головне, підходьте до тих що з одним напоєм цілий вечір сидить, а не спокійно їсть та відпочиває - ті вас пошлють далеко і надовго, скоріш за все
Ондатрова шуба• 19 декабря 2023
Ответ дляСтранник-4e87
Так ні з ким не хочуть.Що всі херові?
У твоєму оточенні всі такі як ти? Ну то зрозуміло чого не хочуть.
Ондатрова шуба• 19 декабря 2023
Ответ дляСтранник-4e87
А толку що можеш, якщо тебе все одно пошлють
Ответ дляПомидорина
ок, все бабы сволочи. для таких обиженных на все есть спец. форумы, там мужики друг другу пишут об этом по кругу. МД называется или МГ.
Так,я вже був обіженим і ще там щось писали про мене.Давайте щось нове.
Леди_в_ночи• 19 декабря 2023
Я серіали дивлюсь))). Але і чоловіки також в навушниках у нас частіше.
Носки на подтяжках• 19 декабря 2023
Ответ дляСтранник-4e87
А чому б людям в залі не поспілкуватися займаючись а не ходити з кислими рожами?Ви так і на вулицях ходите.
Общаться нужно в другом месте. А люди в зал хотят, чтоб спортом заниматься.
Викачую яйцями• 19 декабря 2023
Я слушаю уроки и лекции во время бега. У меня другого времени почти нет на это
ПробілНеПрацює• 19 декабря 2023
потому шо вы задрали со своими подьездами на козах. Не хочу я знакомиться, я пришла жопу качнуть, а не от ваших подьездов отбиваться. это первое. ну и банально, я стиль музыки которая гупает в залах не перевариваю, голова раскалывается. Могу там находится только в наушниках
Помидорина• 19 декабря 2023
Ответ дляСтранник-4e87
а я не про познакомиться, я именно про придолбаться, дословно, встречала просто таких и не раз. если Вы так знакомитесь, то не удивительно, что неудачно
Меня не звали• 19 декабря 2023
Ответ дляСтранник-4e87
Залишилися ще козаки в чаті чи тільки одні куколди?)
Ви форумом не помилилися?
Помидорина• 19 декабря 2023
Ответ дляСтранник-4e87
куколды тут не сидят)) вам на другой форум, они все там
Ответ дляНоски на подтяжках
Какие мы серезные.
Ответ дляВикачую яйцями
Было бы желание.
Ответ дляПробілНеПрацює
Банально.
Ответ дляПомидорина
Как я не знакомлюсь?
Ответ дляМеня не звали
Ви форумом не помилилися?
Помилився.
КартаБезКомиссий• 19 декабря 2023
Ну вот от таких как Вы, автор, я наушники и ношу - чтобы не искали козу для подката ))) И еще они помогают от идиотской какофонии звуков, которую качки называют музыкой.
Зліпок ступні• 19 декабря 2023
Ответ дляСтранник-4e87
Удалено администрацией...
Ужика давно не душил? А то как не ответ, так весь психованный. Правая рука в мозолях небось.
Ответ дляЭйзенхорн
Зал - це святе місце для тренування. От так назнайомишся, а потім не знатимеш куди діватися, щоб не пересікатися в залі. Не міняти ж зал. Так що краще в залі качати м´язи, а знайомитися в житті в інших місцях)
Накінець то пацан відписав.То які ж це інші місця?
Ответ дляЗліпок ступні
Права і ліва.
Котомафия• 19 декабря 2023
Ответ дляСтранник-4e87
Ви придивіться може там повно дівчат без навушиків але вони вам не довподоби,а у тих хто в навушниках вже є хтось або вони не шукають знайомств.
Невгамовна Бу• 19 декабря 2023
Приходиш в спортзал, а там зазвичай щось та й включене для загалу.
Мене там мазефака на весь зал не влаштовувала, а адмін міг лише з особистого прохання виключити то. Ну і так часто буває)) Спочатку навушники, а потім перестаєш туди ходити. За Спортлендом не сумую ні разу;)