Сьогодні відвідуючи в спорт-зал,помітив,що всі чоловіки,які були присутні на тренуванні,займалися без навушників а всі дівчата,які були присутні,були з кам´яними мінами на обличчі та з навушниками у вухах.До речі,помічаю цю тенденцію не тільки у залі а й дедалі частіше на вулицях та в різних громадських закладах.Дівчата,що з вами відбувається і що саме так сильно повпливало на вас за останні 10 років?Не знаєш на якій козі до вас підїхати.
Гигиенишвили• 19 декабря 2023
Ответ дляСтранник-4e87
Я думав що б і позайматися і познайомитися.Бо ви так виглядаєте,ніби в вас щось трапилося серйозне.Не можна так.
ничего , что программа сложная и напряжение?
Ответ дляГигиенишвили
++у нас жесть , я кого-то послушать люблю под бег
Так давайте спілкуватися,я буду слухати тебе а ти мене,так як колись.
Добрая свекровь• 19 декабря 2023
Просто контингент мужчин в спортклубе не интересует. У кого дома спортзал и личный тренер, тот в общественную «баню» не ходит.
Гигиенишвили• 19 декабря 2023
Ответ дляСтранник-4e87
это орать , а не слушать .. в аполло некст
и зачем ? между тренажерами дистанция метро точно, орать и с тоять над головой
Ленне-Рейма• 19 декабря 2023
У меня своя музыка, а муру которую крутит спортзал не переношу. И если парень интересный, то можно и познакомиться. И если не хотят, значит не нравишься им. И наушники тут не при чём.
Гигиенишвили• 19 декабря 2023
Ответ дляСтранник-4e87
вам лет сколько?
Ответ дляГигиенишвили
Та думаю що нічого,було б бажання поспілкуватися.Музику вдома послухаєш.Що,ти без музики прожити не можеш?
Ондатрова шуба• 19 декабря 2023
От саме тому щоб до мене не чіплялися такі як автор, я займаюся у навушниках.
Гигиенишвили• 19 декабря 2023
Ответ дляСтранник-4e87
Перекрикивать динамик ?
без музыки никак. она мимо моей воли в зале
Ответ дляДобрая свекровь
Всі мужики в спорт залі,херня.Понятно.
Зліпок ступні• 19 декабря 2023
Ответ дляСтранник-4e87
Так ви такі самі і на вулиці і в спорт залі.
Я в зал хожу тренькаться. И за это плачу деньги. А трындеть с обиженным на весь мир мужиком, как вы, мне не интересно.
Ответ дляЛенне-Рейма
Так ви ні з ким не знайомитеся не тільки зі мною.
Ответ дляОндатрова шуба
Удалено администрацией...
Гигиенишвили• 19 декабря 2023
Ответ дляЗліпок ступні
+++ причем заставляю себя потратить эти пару часов
Дюагональ• 19 декабря 2023
Просто примите, что люди не должны вас развлекать своими улыбками и быть удобными для вас. Меняйте мир с себя
Непереможна• 19 декабря 2023
Ответ дляСтранник-4e87
А чому б людям в залі не поспілкуватися займаючись а не ходити з кислими рожами?Ви так і на вулицях ходите.
Сходіть в ресторан
Ондатрова шуба• 19 декабря 2023
Ответ дляСтранник-4e87
Удалено администрацией...
Що, не дали плебею? Бідося
Ответ дляЗліпок ступні
Удалено администрацией...
Помидорина• 19 декабря 2023
Ответ дляСтранник-4e87
То ви всі такі зараз.Дивно.Я розумію що ви напишете зараз що проблема в мені або в чоловіках.Мені вже вище написали.
проблема в том, что Вы ищете знакомств не в том месте. ну или слишком переживаете, что никого не нашли) далеко не все хотят знакомиться в зале, большинство уже заняты кем-то или просто не хотят там знакомиться
Непереможна• 19 декабря 2023
Ответ дляСтранник-4e87
Я слухаю англійську. Розмови про козу мене не цвкавлять))
Ответ дляДюагональ
А що з вами не так,що ви не улибаєтесь?
Помидорина• 19 декабря 2023
Ответ дляСтранник-4e87
ну не хотят с тобой говорить, шо ты упертый такой)
Добрая свекровь• 19 декабря 2023
Ответ дляСтранник-4e87
А що з вами не так,що ви не улибаєтесь?
Не обслуживающий персонал. Сходи на ресепшен, там всем улыбаются и никаких наушников.
Помидорина• 19 декабря 2023
Ответ дляСтранник-4e87
А що з вами не так,що ви не улибаєтесь?
Вы из тех, кто на улице придалбывается к девушкам ’ты че это идешь хмурая, девушка должна улыбаться’? тогда вот что скажу, такие предъявы настраивают только на негатив к говорящему, и улыбки от этого не прибавится
Ленне-Рейма• 19 декабря 2023
Ответ дляСтранник-4e87
Так може вже є хлопець чи чоловік? І не всі хочуть псувати собі зал стосунками. А якщо невдача? То міняти зал? Ні, краще і не починати
Помидорина• 19 декабря 2023
Ответ дляДобрая свекровь
блин, пожалейте бедных девушек на ресепшене)) зачем им такое чудо-юдо
Ответ дляПомидорина
Всі заняті та ну.Здебільшого ви зараз на морозі не тільки до мене а й до багатьох чоловіків.Щось з вами точно не те останнім часом.Не можуть же бути більшість хлопців,поганими.А інтернет гуде про сучасних дівчат та жінк,цього не приховати.Хіба що якомусь забитому лоху можете навішати.
Ответ дляНепереможна
А ти що можеш підтримати цікаву розмову?
Ответ дляПомидорина
Так ні з ким не хочуть.Що всі херові?
Помидорина• 19 декабря 2023
Ответ дляСтранник-4e87
ок, все бабы сволочи. для таких обиженных на все есть спец. форумы, там мужики друг другу пишут об этом по кругу. МД называется или МГ.