Чому в сучасних українських дівчат,настільки завищене відчуття власної величі і і нічого хорошого у відносинах з ними побудувати не вдається?Особливо турбує чоловіків повна не повага до чоловіка та фантастично - нереальні запити до потенційних претендентів,не нормальне бажання керувати в родині.Звідки це все у вас взялося та хто все це вам внушив?Чому на теренах інтернету з´являється стільки (Мужских Движений),якщо нічого вищесказаного мною не відбувається?Одним словом,багато запитань до вас.Куди котимось?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 19 декабря 2023
Ответ дляviter33
Я не хочу, це наводжу приклад автору, як ’вирішують питання’, якшо місцеві дівчата не влаштовують
Так це якщо вирішувати, а автор просто хоче понити, пожалітись що його товар нікому не потрібен і жінки просять ’більше’= мають якісь завищені вимоги. Це як прийти в магазин і кричати що ’совісті в вас нема такі ціни лупите, мені ж треба!’ І це прийти не за хлібом а в якийсь автосалон мазератті
Барвіночка• 19 декабря 2023
Ответ дляА шо сталося?
Ура , неужели украинки стали ценить себя и не давать просто так 🥳
Мне вот тоже интересно. Вторая тема с нытьём за день)
Чудо Ф_ф КеДаХ• 19 декабря 2023
Ответ дляNatalia505
Ну чого? Він їй хорошеє настроєніє і пісню, під гитару.
То тільки по святах
Не виправдовуюсь• 19 декабря 2023
Ответ дляviter33
Китаянки не хочуть ’сидіти дома’, не хочуть народжувати, хочуть подарунки,..
З бідних кран - без цих амбіцій, народжують швидко, багато не вимагають, чоловіка слухають.
он воно що, хтось не реалізувався в чоловічому світі, а владу хочеться відчути за рахунок жінки і що будете потім робити, коли понарождує швидко дітей, їх забезпечити потрібно, житло всім придбати до народження
Байрактарна• 19 декабря 2023
Ответ дляviter33
Селекционные аборты привели к такой ситуации.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 19 декабря 2023
Ответ дляБарвіночка
Вы про того малахольного что возмущался из-за девушек в наушниках? Пану надо познакомится а они не дают?
Kusalochka• 19 декабря 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Отдельная тема трансы губчатые замотаные в одеяло оверсайз
Ну кому-то нравится, правда? Или Вы думаете, что девушка с губами сидит одна и продолжает это делать?🤣🤔
Ответ дляНе виправдовуюсь
Традиційне патріархальне суспільство, навіть без ’бажання відчути владу’
Такі традиції
Там ціни на житло такі, що якщо придбавати житло до шлюбу - то і шлюбу може не бути
Тому і знаходять такий вихід
Такі традиції
Тому і знаходять такий вихід
Море_море_я_скучаю• 19 декабря 2023
Ви навіть фразу ’мужские движения’ не в змозі українською перевести, а щось дівчатам закидаєте
Барвіночка• 19 декабря 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Про него) Может это судьба для этих двоих. Нашли друг друга в нашем змеином царстве.
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ну тоді автору на с.з.
Там знайде і під свої уподобання і без зустрічних вимог
Якщо не з першого разу - то з п’ятого. Чи десятого. Але точно знайде!
Чудо Ф_ф КеДаХ• 19 декабря 2023
Ответ дляБарвіночка
Погодите, я ещё жду когда начнётся про 40 кошек и что так и умрём неоттраханные. И все из-за своих неадекватных ожиданий!
Alice_Sherman• 19 декабря 2023
Ответ дляЛеді Душка
Ну то покірну мусульманку. Була тут тема. Хвалився один.
Українські Жінки, нормальні, достойні Жінки- історично були Величні. І навіть не всі королі дотягували до їх рівня.
Мусульманка за нищеброда не пойдет замуж. Там запросы ого го и нос вверх задран. Обязательно у жениха должна быть своя квартира, машина.
Мусульманки не тихие совсем.
Может если найти забитую какую-то с бывших республик. Тогда у автора есть шанс.
Мусульманки не тихие совсем.
Медсестричка• 19 декабря 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Вибрики есть, с сексом вопрос закрыт
а котики миленькие, уж получше дефективного жлоба и быдла
Из Виа-гры• 19 декабря 2023
Ответ дляviter33
Ну тоді автору на с.з.
На сз є чоловіки які по 10 років там сидять і нікому вони не потрібні, вище вірно написали - краще самій бути чим з ким попало
Не обижаюсь• 19 декабря 2023
Ответ дляВіктор7377
Ну типу - Максим Вердикт,Психология отношений,та багато чого іншого.Де чоловіки розповідають про всю жесть сучасних відносин.Навіть Анна Теодорович (з жінок),теж розповідає багато чого цікавого.Топто йдуть обговороення,між людьми щось порушено.
Ви в інформаційному вакуумі. Жінки тільки тільки почали поважати себе, це тренд, так, все одно: багато того, що жінці аморально, то чоловіку аж майже плюс,зосталось. Але трохи вирівнюється. Від чого саме вам коробіт
Ответ дляИз Виа-гры
Вони там можуть сидіти заради разового сексу і регулярно його мати.
Не сумніваюся, що при бажанні та мінімальних зусиллях - навіть при таких ’побажаннях’ автор зможе собі знайти жінку на с.з.
Г@Л@В@ломка• 19 декабря 2023
Ответ дляВіктор7377
Впринципі все це відбувається (перевернуте з ніг на голову) кругом,включаючи росію,білорусію та україну.Там нічого шукати чогось кращого.Там,можливо ще більші проблеми з жінками.
автор , Ви явно помилились форумом ! Вам тут зараз натикають підсрачників )))
по суті теми - все так і є , хоч того ніхто не визнає
я завжди хотіла мати доньку, а маю 3х синів ))
то ж до певного часу, дуже упорно хотіла мати невістку українку,,, але, життя по свому розпорядилось
живемо за кордоном давно, молодший вже тут народився
старший, давно ще, зустрічався, жив з дівчиною з України, закінчилось сумно, довго страждав, але мовчки, причина банальна - гроші, а тут подібне - просто дикість,
тепер - має чудову дружину, я онуків
, дружина місцева
середній - досвід такий його оминув, зараз живе з дівчиною, родом з лат америки, розумна і реальна красуня, обєктивно (її мама латиноска а тато європеєць) - взаємини прекрасні
молодший - часто зі мною їздив в Україну до родичів, торік познайомився там з дівчиною, спілкувались, потім аона до нього приїхала, а минулої зими поїхали в гори на відпочинок - приїхав в розпачі, причина - та сама, про Україну більше чути не хоче, а мені то дуже болить
пс: написала причина - гроші , думаю зрозуміла суть. зараз тут ніхто не бідує, середній достаток, 2є старших працюють. з високими доходами, менший поки ще вчиться,,,
автор - ну наступили ви мені на болюче місце ))
тепер - має чудову дружину, я онуків
Из Виа-гры• 19 декабря 2023
Ответ дляviter33
Якщо є грошу (не міліони) у чоловіка і він не жмот, готовий вкладатися фінансами і емоційно в відносини, то знайде 100%, а якщо халявщик і жмотяра - то сидітиме вічно на сз
Кава з адреналіном• 19 декабря 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Вот такой он изменчивый и несправедливый мир. Да и если разобраться то мужчины вон сидят по своим мужским движениям и рассуждают что женщины перевелись, хотя зачем им эти плохие женщины - непонятно. Может как-то без них? Мужчина он и умнее и сильнее, и честнее, и не строит из себя, и запросы у мужчин адекватные, и уважение к мужчинам имеется. Напрашивается вывод, что женщины и не нужны
Якщо жінки не потрібні, спробуйте з чоловіками:-) Дуже швидко все зрозумієте на своєму досвіді. І до жінок претензій у вас більше не буде, повірте.
Домашка• 19 декабря 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Ну то ти ж хочеш відразу гарну, з квартирою, доглянуту. А у тебе тільки піся і 7 гривень на маршрутку
У Києві маршрутка 15. Нехай йде пішки))
Кава з адреналіном• 19 декабря 2023
Ответ дляА я нівроку
Може, тому що на цих сайтах мріють щоб жінка була слухняною, не мала власної думки і в усьому прислужувала пану (їх мовою це називається ’виконувала жіночу роботу’, а він натомість ’нічого їй не винен’?
І як правило щоб вона працювала цілий день, віддавала йому гроші, а він в цей час лежить на дивані і вказує їй, що і як робити.
Ответ дляИз Виа-гры
Я не про Вас персонально, але точно знаю, що живуть і зі жмотами і з алкоголіками і з аб’юзерами. Живуть десятки років, народжують по 2-3 дітей, ’тягнуть’ на собі матеріально дітей (та чоловіка нерідко теж). Не кажу, що це правильно - але знаю не одну таку ’сім’ю’.
Тому - якщо поставити собі за мету - знайти таку жінку - можна
Natalia505• 19 декабря 2023
Ответ дляОсьминожко
Удалено администрацией...
Таки да, багато чоловіків справжнє сміття, тут ви праві. А траплялись би частіше адекватні, з нормальними цінностями, до тридцяти не прийшлось шукати. Більшість чоловіків не здатні на довгі стосунки.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 19 декабря 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Це був сарказм (тре табличку ставити чи що?)
Кава з адреналіном• 19 декабря 2023
Ответ дляОсьминожко
Удалено администрацией...
Соррі, так важі ж колеги на цьому ж форумі закликають до вільних стосунків, і що жінка без сексуального досвіду взагалі і не жінка. Які претензії? Ви особисто чому не одружилися на 18-річній цнотливій дівчині? Щоб ви у неї був перший, а ви їй за це гарантії щасливого сімейного життя. Ви ж також як і більшість ’поматросіл і бросіл’, так що пожинайте тепер свої плоди.
Осьминожко• 19 декабря 2023
Ответ дляNatalia505
Удалено администрацией...
Natalia505• 19 декабря 2023
Ответ дляОсьминожко
Удалено администрацией...
Чому так багато сміття серед чоловіків? Може це відповідь на те, чому жінки стали іншими? Бо ви їх такими зробили. Досвід.
А я з косою• 19 декабря 2023