Сиренькая• 21 декабря 2023

Непорозуміння з чоловіком.

Останнім часом не розуміємось з чоловіком. Приїхав ось останній раз навіть на мене не встає.
Був в госпіталі, дуже посварилися, але я йому пробачила все що наказав, він мені ні. Можна сказати переступила через себе і веду себе по відношенню нормально.
Були на межі розлучення, знімали обручки. Але я розумію що дитина маленька і як ми без нього, почекаю до трьох років і поїдем від нього. Стосунки на дні. Наче чужі люди вже. Часто біситься, здається ніби я дратую його, не хоче мене бачити. Каже що любить.
західний_діалект• 21 декабря 2023
Він у вас військовий?

автор Сиренькая • 21 декабря 2023
Ответ длязахідний_діалект
Він у вас військовий?
+
Светка-пипетка• 21 декабря 2023
Сколько мужу лет?
автор Сиренькая • 21 декабря 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Сколько мужу лет?
Шальная коклетка• 21 декабря 2023
Автор нашёл он там кого то, не удивляйтесь, знакомый говорит они за собой тёток возят ..... одним словом они под пулями не одни, кстати мой себя так вёл, зазноба оказалась, собирайте деньги и готовьтесь уходить или терепеть
secam• 21 декабря 2023
Все, туши свет, кина не будет
Барвіночка• 21 декабря 2023
Он на фронте?
Был в госпитале значит получил ранение?
Это нормально для участников боевых действий, война их меняет.
західний_діалект• 21 декабря 2023
Ответ дляСиренькая
+
В мене теж, був поранений, але я намагаюсь підтримувати його, і не виносити мозок..розумію, що зараз він живе інакше, його всесвіт інший тепер. Ставлюсь з розумінням...надіюсь ми все переживемо
автор Сиренькая • 21 декабря 2023
Ответ дляШальная коклетка
Дізнавалася що кальяни курив, і з дівчиною спілкувався іншою. Зрозуміла що змінив до мене ставлення як почав спілкуватися там з медсестрами і тд у всьому звинувачення постійно до мене. Я не така.

Шальная коклетка• 21 декабря 2023
Ответ дляБарвіночка
Он на фронте?
Был в госпитале значит получил ранение?
Не меняет если человеком был останется, если не был таким и будет
Барвіночка• 21 декабря 2023
У вас муж или родственник участвовал в боевых действиях, что вы так уверенно утверждаете?
Шальная коклетка• 21 декабря 2023
Ответ дляСиренькая
Вот и вы всю жизнь для него будете чуть ли не тварью извините за это слово, а те будут для него зайками и солнышком, проходили уже
Неваляшкина• 21 декабря 2023
Ответ дляСиренькая
+
Тоді шукайте іншого чоловіка
автор Сиренькая • 21 декабря 2023
Ответ дляШальная коклетка
Поділіться. Бо так і є
Шальная коклетка• 21 декабря 2023
Автор я даже на алименты не подала пусть давится 140000 гр
Я не тону• 21 декабря 2023
Ответ дляШальная коклетка
Згідна. Війна не змінює, вона викриває те, що ми раніше ховали за соціальними масками.
автор Сиренькая • 21 декабря 2023
Ответ дляШальная коклетка
Реву. Завтра їде задам йому прямо питання, у тебе хтось є? Ти змінився
Шукаю трусики• 21 декабря 2023
Ответ дляШальная коклетка
які москальські словечки, ви з боліт віщаєте?
Атятя_тётя• 21 декабря 2023
Ответ дляСиренькая
+
У Вас буквы лимитированы?

Атятя_тётя• 21 декабря 2023
Ответ дляШальная коклетка
Ну и зря. Это не Вам деньги, а детям. Кому нужна Ваша псевдо-гордость?
Рекламама• 21 декабря 2023
Автор,як дружина військового....якщо ви вважаєте що ваші відносини вже нічого не врятує,ідіть. Він не стане кращим,буде тільки гірше. Це не те життя,яке ви заслуговуєте
автор Сиренькая • 21 декабря 2023
Ответ дляРекламама
Два роки чекала. Не зміниться
Рекламама• 21 декабря 2023
Ответ дляСиренькая
Два роки чекала. Не зміниться
Копіть гроші з його зп,щоб не залишитися з голою ж.
автор Сиренькая • 21 декабря 2023
Ответ дляРекламама
Я не беру в нього гроші. Є впо. Дитячі
Шальная коклетка• 21 декабря 2023
Ответ дляСиренькая
Я не беру в нього гроші. Є впо. Дитячі
Вот и глупо, это я на трех на работах и жилье свое, а вы пока его жена берите деньги
Рекламама• 21 декабря 2023
Ответ дляСиренькая
Я не беру в нього гроші. Є впо. Дитячі
Дарма. Він заробляє і нормально. Тим паче у вас дитина.
автор Сиренькая • 21 декабря 2023
Ответ дляРекламама
В нього аліменти. Будинок нам купив
Шальная коклетка• 21 декабря 2023
Автор хотя нужно быть умнее, не разводитесь , после войны разведетесь, но и жопу не подносите, все он не хочет и вы не хотите живите своей жизнью
Шальная коклетка• 21 декабря 2023
Ответ дляСиренькая
В нього аліменти. Будинок нам купив
Ооо так он уже алименщик, ой, а будынок с военных купил или до свадьбы?
автор Сиренькая • 21 декабря 2023
Ответ дляШальная коклетка
Так і думала. Його бісить моя байдужість тоді