Хочу поискать не воду а духи .
natella579• 21 декабря 2023
Trussardi Eau de Parfum)) выпускается только в ПВ, духов нет.
Если придумают еще версию в духах, то так и будет называться Parfum и может быть абсолютно не связанной по звучанию с этим ароматом или иметь основную тему общую, но разные акценты звучания с ПВ
Ответ дляnatella579
Ясно
Ответ дляnatella579
Мне надо заказать себе на подарок парфюм.
Не могу придумать.
Этот мне нравится ,но хочется больше стойкости .
Что сейчас из новинок хорошее ,подскажите
Не могу придумать.
natella579• 22 декабря 2023
Ответ дляmurmurik
Не могу придумать.
Я не знаю ваш вкус (какое направление, желаемые ноты и звучание), люкс или ниша и на какую сумму
Ответ дляnatella579
Я сама не закажу за овер.денег Ращве что сильно прям что то понравилось
Но в пределах 100-150 у.е можно.
Например киллиан никакой не нравится др тошноты.
Не люблю цитрус , ничего удушающего опиумного
Больше древесные , табачные ,пудра.
Ноты перца ,
Недавно жасиин с перемешку с перцем стал нравится.
Валялись миниатюры гуччи.
Распробовала Gucci bloom
Там жасмина много,но потом интересно раскрывается.
Но хочется чего то класного .
Ко поты не люблю
Но не против вкусной карамельки .
Еще нравятся всегда Flora by Gucci.
Но в пределах 100-150 у.е можно.
Больше древесные , табачные ,пудра.
Ноты перца ,
Валялись миниатюры гуччи.
Распробовала Gucci bloom
Но хочется чего то класного .
Ко поты не люблю
Но не против вкусной карамельки .
Еще нравятся всегда Flora by Gucci.
natella579• 22 декабря 2023
Ответ дляLents
gucci guilty love edition
- пудровый
Він в базі підшампунюється. Хай автор сама спробує на свій нюх :)
natella579• 22 декабря 2023
Ответ дляmurmurik
Но в пределах 100-150 у.е можно.
Больше древесные , табачные ,пудра.
Ноты перца ,
Валялись миниатюры гуччи.
Распробовала Gucci bloom
Но хочется чего то класного .
Ко поты не люблю
Но не против вкусной карамельки .
Еще нравятся всегда Flora by Gucci.
Но в пределах 100-150 у.е можно.
Больше древесные , табачные ,пудра.
Ноты перца ,
Валялись миниатюры гуччи.
Распробовала Gucci bloom
Но хочется чего то класного .
Ко поты не люблю
Но не против вкусной карамельки .
Еще нравятся всегда Flora by Gucci.
Пудрові різного звучання
Stendhal Elixir Blanc - пудровий, вишньовий цвіт, вишенька, а базі красива перлинна, аристократична пудра із ірису. В Бомонді був на пробу.
Frederic Malle Iris Poudre - сама гарна ірисова пудра, пахне дорого, але він не для холодної пори року, для помірного тепла. Є на пробу в Ароматеці, Бомонді і ЦУМі, якщо ви в Києві, і здається Ніша-барі від Брокарду.
Bvlgari Splendida Iris d`Or - пудрові мімоза і ірис, в базі пахне пудрово-кремово, насичено, солодкувато. Є в Бомонді на пробу.
Ted Lapidus White Soul - початок пудрово-солодкуватий, а потім в пудровості з’являється трішки терпкуватий акцент від чорнобривців, що додає шарму і робить парфум небанальним і скучним. Ціна взагалі хороша. Є в Бомонді на пробу.
Estee Lauder Sensuous Eau De Parfum - сонячні, кремові квіти, перчик з деревиною і сандально-амброва база. Томний, чуттєвий. В Бомонді.
Stephane Humbert Lucas 777 Panthea Iris - оксамитова пудра із ірису і молочно-солодкуватих бобів тонка
Gabriella Chieffo Camaheu - пудра
Jean-Charles Brosseau Fleurs d´Ombre RoseJean - пудра
Panouge Perle Rare Rose - косметичний аромат
Jovoy Paris Rouge Assassin - яскрава червона помада
Giorgio Armani Prive Pierre de Lune - фіалкова пудровість-кремовість
Gabriella Chieffo Camaheu - пудра
natella579• 22 декабря 2023
Оці всі гарні тютюнові (деякі з ромовими нотами, вишньовістю, деякі тютюново-деревинні, деякі з сухофруктами і медовою коньячністю). Нема часу писати про кожен, вибачайте))
1. Franck Boclet Tobacco
2. Frapin Speakeasy
3. Atkinsons The Odd Fellow`s Bouquet
4. Comptoir Sud Pacifique Rhum & Tabac
5. Xerjoff Casamorati 1888 Bouquet Ideale
6. Bon Parfumeur 902
7. Mancera Red Tobacco
8. Nu Be Helium [2He]
9. Phaedon Tabac Rouge
10. Serge Lutens Chergui
11. Terry de Gunzburg Delectation Splendide
12. Penhaligon’s Roaring Radcliff
13. LM Parfums Veleno Doré
1. Franck Boclet Tobacco
2. Frapin Speakeasy
3. Atkinsons The Odd Fellow`s Bouquet
4. Comptoir Sud Pacifique Rhum & Tabac
6. Bon Parfumeur 902
7. Mancera Red Tobacco
8. Nu Be Helium [2He]
9. Phaedon Tabac Rouge
10. Serge Lutens Chergui
12. Penhaligon’s Roaring Radcliff
13. LM Parfums Veleno Doré
natella579• 22 декабря 2023
Із жасминових (на мій нюх) дуже гарні
Bvlgari Jasmin Noir - шикарний томний шлейф
Serge Lutens A la Nuit - натуралістичне звучання жасмину із зеленими листочкаим спочатку, а до бази нічний жасмин з медовістю серединки квіток, таке звучання коли квіти розкриваються ближче до вечора і їх аромат стає п’янким. Дуже стійкий і шлейфовий.
Ще раджу придивитись до цих білоквіткових красенів із дорогим і привабливим жіночним шлейфом
Chanel 1957 Eau de Parfum - вишукане звучання жасмину із холодним мускусом і краплею сучасних альдегідів (не старих як у №5, нічого противного нема), є крапля рожевого перчику, а в бвзі пахне кремовим білоквітковим, медово-солодкуватим букетом. Комплементарний.
Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige - аромат із романтичною атмосферою. Тут фрезія у медовому мереживі, в базі пахне трішки вершково. Сонячне, позитивне, релаксуюче звучання, але не душить, витончений.