Куколка-мяуколка• 22 декабря 2023
Що можна зробити. Невдала покупка машини.
Ситуація. Хочемо купити машину. Є родич який погодився допомогти вибрати . За оплату. Він тим займається. Подзвонив, каже ж машина в іншому місті , але один власник, стан подивлюсь, але по фото збережений, без дтп. В наш бюджет влазимо. Купили йому білет дали гроші, поїхав. Дзвонив , казав, що авто в доброму стані. Взяв. Коли ми побачили машину були в ужасі і шоці, я розумію що автомобіль б/у . Але я бачила такі ж машини такого року і вони не були такими вбитими. Там просто срака. Пробіг скручений...і просто ппц. Я не розумію як модна було брати таке і за такі гроші . Ми заплатили середню ринкову ціну за такого плану автомобіль, але по факту то просто гроб. Що можна зробити. Договір ми не підписували, людина каже, що автомобіль в чудовому стані. . .
Їжак в панчохах• 25 декабря 2023
Ответ длякуркулиха
Автор, ’оформить на вас’ без вас - невозможно. Вы ему паспорт свой дават вместе с кодом ?
Думаю, можно подавать на него в суд за мошенничество - подписи на договоре купли-продажи - не ваши. Вы навсегда с ним рассоритесь, конечно. Но сделку аннулируют.
По довіреності