Лівий Локіть• 23 декабря 2023

ВЛК, форма 4

Все пройшов, в січні забрати форму 4.
Написано 60б.
Хто розбирається: що це?
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
ВУС 606?
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
60б прошу прощения
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Буква Б нормально. Ограниченно годен без нарушения функций
Гола з конопель• 23 декабря 2023
Гугляните, есть список со всеми этими номерами и буквами.
автор Лівий Локіть • 23 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
ВУС 606?
Команда ОП
ВОС 60Б
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Хвороби кістков-м’язової системи і сполучної тканини (М00-М99), їх наслідки
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Включено: інфекційні артропатії М00-М15 (піогенні артрити, реактивні артропатії, хвороба Рейтера); запальні поліартропатії М05-М15 (серопозитивний та серонегативний ревматоїдний артрит, синдром Фелті, ревматоїдний васкуліт, хвороба Стілла, ревматоїдний бурсит, псоріатичні та ентеропатичні артропатії, ювенільний артрит, подагра, кристалічні артропатії); системні хвороби сполучної тканини М30-М36 (поліартеріїт вузликовий та споріднені стани, некротизуючі васкулопатії, гранулематоз Вегенера, синдром Такаясу, системний червоний вовчак, дерматополіміозит, системний склероз, сухий синдром Шегрена, хвороба Бехчета, дифузний еозинофільний фасціїт тощо); анкілозуючий спондилоартрит М45
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
https://zakononline.com.ua/documents/show/285914__...
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
команда ОП Обмежено придатний
автор Лівий Локіть • 23 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
В нього хвороба Бехтєрєва і купа супутніх по хребту і гіпертонічна хвороба
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Ограничения поставили только по опорно двигательному. Сейчас эсенциальная гипертония исключена из 402 приказа из списка ограничений
автор Лівий Локіть • 23 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Що це означає на практиці? Можуть одразу й забрати?
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Ответ дляЛівий Локіть
да буквы А и Б это сегодня приравниваются к полностью пригодным
автор Лівий Локіть • 23 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Жесть, він ходити не може….
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Жесть, він ходити не може….
Значит будет ездить на машине, может БМП. Права есть?
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
з помірними порушеннями функцій та частими загостреннями это буква Б

Непридатні до військової служби в мирний час, обмежено придатні у воєнний час
автор Лівий Локіть • 23 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Є, звичайно. Але іноді й з машини без сторонньої допомоги вийти не може
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Ответ дляЛівий Локіть
тогда не знаю
до войны таких полностью исключали с учета
автор Лівий Локіть • 23 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
тогда не знаю
Хворіє вже 20 років
Мурка в бурке• 23 декабря 2023
Пишите заявление в районном ТЦК на прохождение ВВК в областном ТЦК