ОноВамнадо• 23 декабря 2023
Облила кипятком палец, дома нет ничего, что из народных методов?
Посоветуйте чем себе помочь, я знаю только что в Сахар надо окунуть место ожога и так подержать
Я очень сильно обожглась, два разв облила палец кипятком
Болит нереально… Дома нет абсолютно ничего от ожогов
Просто звязда• 23 декабря 2023
зубной пастой густо намажте, сразу охлаждает и снимает боль, лайфхак который тут когда то прочитала и пользуюсь им уже лет 5, вот только вчера об сковородку обожглась сразу зубной пастой и все, никакой боли и занимаюсь своими делами.
ОноВамнадо
• 23 декабря 2023
Ответ дляАрина85
тримайте під холодною водою , прийміть ібупрофен
Якщо є пузирі накладіть пов´язку з бинта чи марлі.
Спасибо, окунула в холодную воду
Ибупрофен мне нельзя, я беременна
Потерплю, в воде легче
Ибупрофен мне нельзя, я беременна
Потерплю, в воде легче
Санта Барбара• 23 декабря 2023
Ответ дляОноВамнадо
Нет(
Холодная вода и лед, никаких мазей!! Пс врач
Курочка• 23 декабря 2023
Потовкти таблетку фураціліну у воду і опускати туди палець. Аптеки ж ще працюють.
Вже ,напевне,не актуально,то на майбутнє.Мені колись порадила людина,яка мала відношення до заводів,де метал плавили.Не мочити,намазати зубною пастою і тримати як довше(ну в розумних термінах-я тримаю поки не підсохне).Потім змиваю водою.Перевіряла на собі.Зараз це перший засіб,а потім вже чимось іншим,якщо є.
Країна мрій• 24 декабря 2023
Ответ дляСмажена полуничка
А догадаться, что моча работает как вода (т.е когда испаряется на обоженной горячей коже, охлаждает поверхность) не дано?? Физику прогуляли? Отличие в том, что по-дебильному выглядит, когда проводишь эти манипуляции с ...уринотерапией) т.е со своими ссаками)))))
Нет. Вы не правы - и не слишком вежливы. Работает за счет высокой концентрации гормонов. Они прекращают воспалительный процесс.
И я поделилась мнением, обосновала его - не абсолютной правоте не настаивая.
Вы - забором из скобок и вот этим аот ’по-дебильному’. Единственный аргумент? Испарение - не аргумент.
Смажена полуничка• 24 декабря 2023
Ответ дляКраїна мрій
Що не можна використовувати для лікування опіку
При отриманні опіку будь-якого ступеня з лікувальною метою не слід використовувати:
Лід або крижані пакети. Прямий вплив льоду на опікову поверхню може спричинити додаткові пошкодження тканин та посилити стан. Також лід звужує кровоносні судини, що призводить до погіршення кровообігу у пошкодженій ділянці.
Олія, олійні продукти. Нанесення таких продуктів може запечатати тепло та збільшити глибину пошкоджень. Вони також можуть сприяти розвитку інфекції та ускладнити подальше лікування.
Сечу. У минулому сеча рекомендувалась для лікування опіків, проте це неправильна практика. Сеча може містити мікроорганізми, які можуть спричинити інфекцію у пошкоджених тканинах.
Пудру, спеціальні порошки або мазі з антибіотиками без поради лікаря. Подібні препарати можуть спричинити алергічні реакції або сприяти розвитку резистентності до антибіотиків.
Хлоргексидин та йод. Застосування їх безпосередньо на пошкоджену шкіру може спричинити подразнення та уповільнити процес загоєння. Використовуйте антисептики лише за рекомендацією медичного фахівця.
Важливо пам´ятати, що для лікування опіків рекомендується звернутися за медичною допомогою.
Також не варто використовувати мед, зубну пасту та хімічні речовини.
Країна мрій• 24 декабря 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Спасибо. Я обратила внимание - если нет повреждений кожи.
Смажена полуничка• 24 декабря 2023
Ответ дляКраїна мрій
Ожог - это и есть повреждение кожи.
Писяйте на себя, на своих детей, но не советуйте это другим. Блин, 21 век, эпоха интернета и развития технологий, а люди в средневековье застряли...
Країна мрій• 24 декабря 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Ожог - это и есть повреждение кожи.
Вот если вы не из средневековья, вы должны были научиться вежливому общению. И - понимать сказанное вам. Что такое повреждение кожи, например - так, чтобы любое средство проникло под кожу.
Если повреждения есть - ожог лечится исключительно медикаментозно. А не т.н. домашними средствами. О которых автор и спрашивал.
Ответ дляСмажена полуничка
Дійсно якщо кожа пошкоджена і відкрита рана,то наносити щось ризиквано.А якщо ні,то мені чомусь допомагає саме зубна паста.Не пече і не болить так довго,як це після опіеів і не має волдирів.Я офіційну медицину розумію-мені лікар сказав ,що і в траумель не вірить,за але аллохоли,карсили і там інші травки муравки промовчав.Ну то таке