Мальчижка• 19 января в 20:15
Пероральный дерматит?
на проходит, никогда такого не было
у кого было? чем вылечили?
Губки-уточкой• 19 января в 20:18
Так, мені допоміг крем Розамет, я чекала доки саме пройде - не проходило пів року, а з кремом пройшло за тиждень.
Твердая валюта• 19 января в 20:17
Смените пасту зубную. В добавок к косметике. Выбирайте с гидрооксиаппатитом кальция
Я Головна• 19 января в 20:21
При першому загострені допоміг Розамет. Два роки нічого не було. В вересні місяці стався рецидив. Розпмет вже не допомагає. Висипає навколо рота та коло очей. Поставити ще й періорбіталтниц дерматит. Але 5 місяців лікування - толку 0
Марс атакует• 19 января в 20:23
Ой, у мене. Дуже складний в лікуванні. Змінила 4 дерматологів, креми, мазі, таблетки. Але в мене на бороді і папульозна форма
Мальчижка
• 19 января в 20:33
Ответ дляМарс атакует
Допомогло щось?
Мальчижка
• 19 января в 20:34
Ответ дляСирОжино пирОжино
Кожа сухая как забор, бальзам для губ вам тоже не продали?
Є, бальзам топікрем
але все одно сухі
Мальчижка
• 19 января в 20:34
Ответ дляНевгамовна сила
Нові креми, може маску носили, шарф?
Ні, нічого
Мальчижка
• 19 января в 20:35
Ответ дляЯ Головна
Автор, що у вас з жовчним?
Загиб, но он всю жизнь
никогда не было сыпи никакой
Міряно-переміряно• 19 января в 20:35
Антибиотик на 21 день, элидел и что то еще. Антибиотик подбирали после анализов
Мальчижка
• 19 января в 20:36
Ответ дляМіряно-переміряно
Спасибо, а какие сдать анализы?
СирОжино пирОжино• 19 января в 20:37
Ответ дляМальчижка
Є, бальзам топікрем
але все одно сухі
Не топикрем пленочный, а что то обычное, легкое. Крем для лица тоже легкий
Марс атакует• 20 января в 16:42
Ответ дляМальчижка
Допомогло щось?
Так. Тьху тьху тьху. Але в мене зовсім інша форма. Таке як у вас я читала, то дуже хвалять розамет
Марс атакует• 20 января в 18:26
Ответ дляМальчижка
Спасибо, а какие сдать анализы?
Мені важко сказати. Що допомогло, бо , скільки всього робила і пила, що хз