Незламна• 23 декабря 2023
Чи можна якось викликати таксі з вокзалу у комендантську годину Київ
Завтра донька має приїхати на автовокзал , боюся що не встигне до комендантської. Їхати на лівий берег, які служби таксі працюють, може хто нещодавно стикався з цим. Завчасно дякую.
Стетоскопуло• 23 декабря 2023
Уклон працював. Установіть сьогодні, спробуйте в комендантську, побачите, працює чи ні, а завтра при необхідності замовите.
Ціни кусючі((
Незламна
• 23 декабря 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Ціни кусючі((
Та тут хоч би дитину зустріти, ціна розумію, що висока
Стетоскопуло• 23 декабря 2023
Ответ дляНезламна
Потестуйте сьогодні, в квітні працював
Засомневаю• 23 декабря 2023
Якщо трошки не встигла і всю ніч треба сидіти та якщо з таксі не виходить то подумайте про готель. Біля центрального автовокзалу є готель на сусідній вулиці, театральний чи якийсь там. То дворами можна дійти і в комендантську годину та хоч відпочити.
english book• 23 декабря 2023
Є служби таксі, які працюють в комендантську. Якщо для вас 1500-2000грн це не гроші,можете викликати. В них перепустки, пасажир потрібен паспорт обов´язково.
Незламна
• 23 декабря 2023
Ответ дляenglish book
А які служби? Можна Вам написати?
english book• 23 декабря 2023
Ответ дляНезламна
А які служби? Можна Вам написати?
На ЖД та автовокзалі поліція, охорона і адміністрація підкажуть номери служб. І самих таксистів ви побачите. Вони там будуть пропонувати свої послуги. Не погоджуйтесь одразу, ціну згодом зменшать.
Там не тільки таксисти таким підробляють, а й всілякі службові авто, які мають перепустки. В них дешевше, але вони зазвичай їдуть по когось свого, і якщо їм по дорозі, можуть згодитися підкинути.
Я б на вашому місці не переймалася, і попросила дочку зачекати до ранку. Зекономила б гроші. Час летить швидко, якщо заліпнути в інтернеті)) Не знаю які умови вночі на автовокзалі, а на ЖД все добре з цим. Є і кава.
Майданщица• 23 декабря 2023
Автор, я б не ризикнула їхати невідомо з ким, хто там ошивається, лише через офіційну службу таксі, нехай і дорого, або почекати ранку
Розвідка Маші• 23 декабря 2023
Нас зустрічали родичі на своїй машині. Зупинила поліція, показали квитки, все нормально.