"Що ви робили від 2014 року": американський генерал жорстко відповів щодо боєприпасів для України Бен Годжес в інтерв´ю "Голосу Америки".Але насправді треба звернути увагу ось на що. Давайте будемо чесними – що робила Україна від 2014 року? Вже мали бути гори артилерійських боєприпасів А що зробила Україна після 2014 року для збільшення власного виробництва боєприпасів? Україна десятиліттями була серцем оборонної промисловості Радянського Союзу
Вам нагадати про кровавого кондитера, якій наживається на війні, і не йде на переговори? Про тих, хто втомився? Про те, що Крим сам захотів, а на Донбасі не наші, а одна сепарня?
Зброю у нас по багатьом причинам достатньо не виробляють, одна з -- Штатам потрібно, щоб левова частина грошей лишалася в Штатах, тобто в їх виробництві, там дуже сильне лобіювання. Бізнес і нічого особистого, ага.
ПС. Доки ви тут @#₴ьками міряєтеся з обидвох боків, десь радується москальня.
english book• 24 декабря 2023
Він мабуть забувся, що багато оборонки лишилася на території ДНР, ЛНР. Інститут спецсплавів у Києві, а виробництво в Луганській області.
До того ж перед цим була проведена ’велика робота’ по знищенню виробничого потенціалу озброєння. Хто в нас керував, і чиї інтереси лобіював у цій справі? Звісно це не виправдовує, але....
Була ще рік тому велика стаття, як з 2003 року нищилося виробництво військового напрямку. Якщо знайду, то закину.
Viktoria_St• 24 декабря 2023
Ответ дляIsidda
ну як шо.смоктали чупа чупс рошеновський і на мінні поля поклали болт вздовж кордону
И склады взрывали с тем что было
Ответ дляenglish book
і липецька рошенка закрилася тільки в 2017.я не проти петі.багато помогає фронту.просто не потрібно всіх собак вішати тільки на одного.
syperrizhik• 24 декабря 2023
Он прав...
Нам ну очень не повезло с президентами и кто был при власти. Взять и слить такую страну. Мы же были одной из самых перспективных стран в СССР. И что теперь, куча смертей , разруха , бедность..
english book• 24 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Я взагалі політики не чіпаю.Там було конкретне знищення обороноздатності країни. Починаючи з першого президента, під оплески Кремля.
Це мало бачити СБУ, але хто там сидів? Все склалося так, як вони і хотіли. Коли хотілося швидше-горіли і вибухали склади.
Адвокат Пономаренко• 24 декабря 2023
Ответ дляsyperrizhik
Он прав...
Была богатая страна а стали супер богатые олигархи
Nelly-4875• 24 декабря 2023
А сколько заводов закрытые, но до сих пор существующие под производство боеприпасов. А мы только спустя полтора года начали дроны изготавливать. Позор. Почему не запустить заводы, пакистанцы даже ракеты из говна и палок делают. И самое интересное, их даже дети могут делать и летят эти ракеты, и взрываются по целям. А мы? Тьфу. Смотришь на это и понимаешь, что власть не заинтересована в собственных ресурсах. Только подачки ждём заграничной. А те думы думают, не их война ведь. Передают по капельке, которая ни о чем для тех кто на нуле.
ultragringo• 24 декабря 2023
Почему за два года хоть завод патронов не построили?Выпускают на позиции парней с 2 рожками.И смерти от этого.
Natal_ka91• 24 декабря 2023
Треба уточнити у влади, точніше у 2х представників, якого милого мало що зроблено практично за 8 років
Mrs.Ochmonek• 24 декабря 2023
Ответ дляsyperrizhik
Он прав...
Купа смертей - це до пйла
Ответ дляIsidda
Автор кожен день згадує про липецьку рошенку, не згадав рошенку, день пропав
Ну не про 26 тисяч дронів на складах, а не на позиціях військових згадувати ...
’Якщо на складі 26 тисяч дронів, то коли вони будуть відправлені у війська? Хто несе відповідальність за те, що дрони не передаються на фронт? Скільки з них потрапить в Авдіївку, куди Міноборони дуже давно не відправляє значних партій дронів? На все це президент, на жаль, не відповів. Дрони на Авдіївку від МО після пресконференції не поїхали’