Белая котичка• Изменено 24 декабря 2023
Ваш чоловік цінує вашу працю?
Змінила роботу у жовтні, на попередній отримувала 25000грн в руки, на теперішній роботі було щось незрозуміле по зарплаті, але із безпосереднім керівником домовились що мені потрібно 25, ну не менше, а там «як Бог дасть», звісно в особі нашого шефа. У жовтні я за тиждень отримала пʼять тисяч, у листопаді три тисячі аванс і трохи більше девʼятнадцяти зарплати, у грудні три аванс і ось зарплата прийшла, 14 778грн. Ну так, я брала два дні за власний рахунок бо чоловік отримав поранення і я летіла у лікарню бо він лежачій.
Подивилась я на ту зарплату і кажу йому, що буду шукати щось інше, це вже на ви, а не дзвіночок, діла не буде. Він не розуміє у чому проблема, цілком нормальна зарплата за те що я там «не напрягаюсь», а я напрягаюсь взагалі-то, і кожного дня, з понеділка по пʼятницю я з 8:00 до 17:00 на роботі, а то і затриматись треба, і кілька разів на місяць я роблю мейк і зачіску, бо мені треба для роботи, чого б це я маю працювати за менші гроші, якщо я можу заробляти більше?
Белая котичка
• 24 декабря 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Що значить: кілька разів на місяць робите мейк?
Це для вас часто чи я не так зрозуміла?
Усе Ви правильно зрозуміли, я взагалі не роблю макіяж, а на сесії, через трансляції, одягаю костюм і роблю мейк та зачіску, це ж теж не 200грн коштує
Почемучка• 24 декабря 2023
Ответ дляБелая котичка
А чулки в сеточку?
Эт вернячОк• 24 декабря 2023
Ответ дляБелая котичка
Не делайте,вам зарплату уменьшили,а вы тратите лишнее.Начальство думает зачем вам платить,если все равно муж содержит