Молчалка• 24 декабря 2023
Диван до 20 тис для сну, який?
Дівчата, порадьте де можна вибрати хороший диван для сну? Бачу по форуму хвалять Константу, де їх можна глянути в Києві яи тільки онлайн-замовлення? Порадьте, який краще взяти. Дякую
Гжегож Бженчишчикевич• 24 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Для чего еще диван
Что бы сидеть, например, в гостиную. Я диван для сна вообще не воспринимаю и меня бесит, что в мебельном городке начинают все диваны парить как для сна.
Прикуси Язика• 24 декабря 2023
Укрізрамеблі, самий звичайний прямий диван. Спати зручно, матрас ортопедичний, купили батькам декілька років тому, як гостьовий. Спимо на ньому коли приїжджаємо. Якщо хочеться більш модного і красивого - Златамеблі, Домміно, Делавега, але там і ціна відповідна. Ще Блест з простеньких. Константу не дуже сприймаю
ПироженкА• 24 декабря 2023
Ответ дляПрикуси Язика
А що з Константою не так?
Сливочная пенка• 24 декабря 2023
Ответ дляПироженкА
А що з Константою не так?
Все так. Всі дивани в хаті звідти. По темі - Гаррет раджу, по акції брали за 16 плюс доставка. Але то рік тому. Акції в них класні
Сливочная пенка• 24 декабря 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Отаке одоробло в Константі в півтора рази дешевше
Прикуси Язика• 24 декабря 2023
Ответ дляСливочная пенка
Так отож, на картинках всі фірми гарні. А коли ходиш по магазинах і бачиш вживу - одразу зрозуміло чому ціна в половину менша. Хоча наче і тканини в одному класі, і форма та ж сама. Просто коли після Константи заходиш в Блест або Укрізра - стає зрозуміло. А якщо замовляти через інтернет одразу Константу- все ок, приїхав диван як диван, все відповідає очікуванням. Це моя субʼєктивна думка, нікому не навʼязую і не сперечаюсь
ПироженкА• 24 декабря 2023
Ответ дляСливочная пенка
Гаррет це Константа? Для сну ок?
МаксХмара• 24 декабря 2023
Типу такого фасону, як на фото не купуйте.
Придбали півтора роки тому, постійно на ньому спимо, за 30 000. Десь з Івано-Франківська виробник з 20-річною діяльністю. Та частина, де подушки за цей час ’просіла’, наче втопилась трохи вглиб. Відчуття, що верхня частина тіла під час сну трохи вниз, під нахилом.