Джага-джага• 24 декабря 2023
Чоловік не підтримав мене при сварці з батьком. Я поїхала додому,він мене винить
Батько почав розповідати, що я характером жах, ніде нормально не влаштувалась і що в свої роки можна було краще реалізувати життя. Я мовчки встала, подякувала за вечір і вийшла.
На виході викликала таксі. Чоловік залишився і в результаті ще мене звинуватив, що я не згладила ситуацію.
Муркамурковна• 24 декабря 2023
Ответ дляДжага-джага
Я встала. Подякувала за вечерю і попрощалась.
Мені ,як я вже казала, важко щось сказати бо я інколи сама можу... і старша донька могла... і рада, що мій чоловік не втручається в мої зайо... і чоловік старшої не втручається в її зайо.. бо.. Хто всрався? Правильно.. Зять...
Колись по первах вони там шось питались, але їх ставили в сірвант під замочок в моменти, коли нех триндеть... Ото і не дьоргаються більше
Файно Замало• 24 декабря 2023
Ответ дляДжага-джага
Всі мають своє житло. В моїх батьків квартира в місті. В нас є приватний будинок на околиці.
А ваше жильё лично вы приобрели или считаете жильё мужа своим?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 24 декабря 2023
Ответ дляДжага-джага
34. Працюю, лікар в державній лікарні. Приватних в нас в місті немає. Мені на державу ображатись, що моя праця не оплачується?
Образилась, що чоловік не вийшов зі мною, а прореагував, як норма і залишився.
я вам удивляюсьь, такая большая девочка, да еще и мед закончила и до сих пор не умеет ответить за себя...беременная что ли, сто гормоны обидчивости зашкаливаюь
муж прав, он не должен вмешиваться. здесь же не физическое насилие, не прямые угрозы, а моральное с семейной историей, если туда вмешаться, то родные по крови они всеж таки родные, аон виноватыц останется.
папа у меня такой же, вечно сравнивал а вот те детки играют на скрипке, а те без мыла на хорошую практику влезли, вот тот так подсуетился, заработал, а ьы не умеешь. давно научилась его зеркалить, тролю так на грани обидного стеба, ну хоть чу у моего есть, не обижается, нормально, больше не сравнивает. но мне можно, а если бы мой муж посмел бы так разговаривать с моим папой, то получил бы и от него и от меня за неуважение.
Цідило правди• 24 декабря 2023
Авторе,Ваша родина,це Ваш чоловік і дитина. Цінуйте і оберігайте,а не втягуєте чоловіка у Ваш конфлікт з батьком. Ви знаєте,хто Ваші батьки? Доросла жінка по сю пору не може відповідати батьку і перестати реагувати на нього? Самі не можете,значить треба зчепити батька і чоловіка.Ну,цікаве рішення проблеми. Ви з батько потім помиритесь,а зять буде як гівно в ополонці бовтатися
Цідило правди• 25 декабря 2023
Цікаво,як реалізувалася Ваша мама в житті? Ви єдина дочка? Чого батьки при грошах не могли оплатити контракт,щоб Ви самі визначали спеціальність. Чого Ви лишилися в городішку при деспотичному батькові?
Ушла и Пришла• 25 декабря 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Вы читали автора? Она не просила суда вмешиваться, а недовольна, что после конфликта она ушла, а он остался
Джага-джага
• 25 декабря 2023
Ответ дляЦідило правди
Батькам не подобався мій вибір освіти, оплачувати не планували і не хотіли.
Мені моя спеціальність подобається. Робота в чоловіка була в маленькому місті, тому тут і залишилась. З чоловіком однокласники.